Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normalis, hogy fogamzasgatl...

Ez normalis, hogy fogamzasgatlo mellet barnazom?

Figyelt kérdés

Ket honapja voltam parommal, de csak egy pillanatig dugta be. Fogamzasgatlot szedek de megis feltem a terhesseg miatt, ezert huzta ki hamar. Sajnos az aktus elott es utan rosszul szedtem a gyogyszert. Ketszer kimaradt a gyogyszer.

Azota volt 2x mensim, ahogy szokott, viszont par napja nagyon gorcsolok es barnazom, pedig meg egy hetem van a mensi napjaig.

Ez normalis?


2021. máj. 21. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez szimplán annak a következménye, hogy nem megfelelően szedted a gyógyszert. Egyébként is fogamzásgátló miatt csak megvonásos vérzés van, ami rendszerint csak barna színű.

Komolyan, az ilyenek minek szednek fogamzásgátlót, ha még arra se képesek, hogy napi szinten bevegyék. Pedig nem nagy tudomány. Reggel felkelsz és beveszed azonnal. Vagy már ehhez is komoly értelmi szint szükséges?

2021. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!