Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruáció után...

Az első menstruáció után mikor fog megjönni a következő?

Figyelt kérdés

Az első menstruációm 2021. 05. 14.-én jött meg!

Mikorra várjam a következőt!



2021. máj. 30. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Várhatóan 2021. június 11.-én. (De nem mindenkinek egyforma hosszúságúak a ciklusai.)
2021. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Ezt pontosan nem lehet megmondani, mindig legyen nálad diszkrét dobozban 1-2 betét, otthon meg egy csomag.

Stabilan beállt ciklusnál 28 nap telik el első naptól első napig. De mivel nem vagyunk svájci órák, ebben is vannak eltérések, de általában 24-35 nap között.

Viszont így a legelején... Van, akinek rögtön négy hétre megjön, van, akinek csak 2-3 hónap múlva.

2021. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Átlagban 28-30nappal az utolsó nap után. Ettől függetlenül mivel neked most jött meg az első, simán lehet, hogy 28helyett 35nap múlva fog. Valószínűleg érezni fogod már előtte is, hogy fáj a melled vagy görcsöl picit a hasad. Ha már érzed a tüneteket és a 28.nap van, rakj be tisztaságit (olyan mint a normál betét csak kisebb) aztán majd úgyis feltűnik, hogy folysz, vagy látod hogy piros/barna mikor pisilsz.
2021. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első után még az is lehet, hogy hónapokig nem jön meg.

Sőt, én 16 éves vagyok, 11 éves korom óta menstruálok, és sokszor 50 napos ciklusaim vannak, ritka az, hogy 29 napra jön meg, annál korábban soha nem jött meg.

2021. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!