Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok,borzasztóan...

Ha menstruálok,borzasztóan nyomott és álmos vagyok. Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Minden hónapban ez van. Ma jött meg, de reggel óta majd el alszok. Nem tudok koncentrálni. Úgy érzem magam,mint aki napok óta nem aludt. Borzasztó ez így a munkahelyen. Össze kéne szedni magam, de úgy érzem max egy nagy alvás segítene rajtam.

Esetleg nincs valami vitamin ami segítene?


2021. máj. 31. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Ezzel én is így vagyok. Még nem találtam rá megoldást. Mondták, hogy szedjek vasat meg magnéziumot, de nem lett jobb. Érdekes, hogy amikor fogamzásgátlót szedtem, akkor soha nem volt ilyen probléma, csak sajnos nem bírja a szervezetem a gyógyszet.
2021. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Lehet vitaminhiány, csináltathatsz egy vérvizsgálatot. Vagy kettőt. Egyet amikor menstruálsz és egyet amikor nem. Akkor kiderülhet, hogy mi csökken le a menstruáció ideje alatt.
2021. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Korábban én is szedtem vitamint, de semmit nem segített.

A vérvétel is jó ötlet lehet.

Hú ma nagyon szenvedtem egész nap. Remélem holnap jobb lesz.


Mentek a zöldek!!

2021. máj. 31. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!