Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőhet aránytalanul a mell?

Nőhet aránytalanul a mell?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Észrevettem hogy a melleim fájdogálnak mostanában főként a bimbók. Most ott tartok, hogy a bal mellem már számban eltér a másiktól így a szokásos A75-80 as méretű melltartó enyhe kényelmetlenséget okoz. érintésre vagy nyomkodásra jobban fáj a bal de enyhe fájdalom jelentkezik a jobbnál is a második esetben és őszintén elkezdtem pánikolni. Ilyenkor milyen orvoshoz érdemesebb fordulni?

2021. jún. 3. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A menszeszed rendben van? Válladék a mellből?
2021. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem asszimetrikus a két mellem. A mai napig nem tudtam vele megbarátkozni, pedig már 30 felett vagyok, és volt több párkapcsolatom, házas vagyok...

Nekem a gerincferdülésből eredhet, a mellkasom az egyik oldalon kicsit be van horpadva...

Velem nem mentek sehova sajnos, mikor fejlődésben voltam. Nagyon nehéz volt melltartót venni, most is nehéz. Azóta már született egy gyermekem, a szoptatás óta az egyik mellbimbóm is kisebb mint a másik, nagyon gáz. :D

Majd egyszer nagyon tele leszek akkor megcsináltatom ezeket a ráncfelvarrással együtt 70 évesen........ xd:D

2021. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A menszeszem mindig is ide oda csúszkált, most is kb egy hét ide oda csúszás van így Mostanában kellene majd megjönnie. Utoljára április végén május elejébe esett kb. Év elején volt egy pocsék menstruációs időszakom de azóta újra beállt. Sokat stresszelek és pánikolok mindenen ez eléggé kihat a menstruációs dolgaimra is 14 éves korom óta. Váladékot nem tapasztaltam.
2021. jún. 3. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Ismerek valakit, aki kezratetellel gyogyit :)))
2021. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőnek kisebb az egyik melle mint a másik,van akinél látványosabb. Ez addig normális amíg nem fáj,vagy válladékozik a mell,de ha szeretnél megnyugodni menj orvoshoz,mert mindig az a biztos amit orvos mond.
2021. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és milyen orvoshoz menjek ebben az ügyben? őszintén a háziorvosom egy pasi és öhmm nem tudom mennyire közölhetnék vele ilyen problémát, nőgyógyászok mellel is foglalkoznak vagy könnyebb máshova menni?
2021. jún. 3. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz. Persze hogy foglalkozik mellel is azért nőgyógyász. Utána ő küld tovább ha úgy látja hogy kell.
2021. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!