Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok és még...

13 éves lány vagyok és még abszolút nincs mellem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
nagyon rossz érzés hogy az osztályba minden lánynak van csak nekem nincs mit tegyek?

2016. júl. 20. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Későn érő lehetsz, és ezzel nem tudsz semmit csinálni. Türelem, azzal csak magadat hozod kellemetlen helyzetbe ha kitömöd és utána lebuksz. Ugyanúgy sokaknak nincs nagy/nagyobb melle, csak push-uppal felnyomják, és azt a téves látszatot keltik hogy nagy a mellük.
2016. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező!

Megnézted a meztelen mellüket? Mert lehet, hogy ők is csak kitömik... erre nem gondoltál?


Amúgy nyilván későn érő típus vagy. Nézd meg az édesanyád, és a két nagyanyádat, és valami hasonlóra számíthatsz te is.

2016. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is keson ero tipus vagyok, 14 evesen meg se hire se hamva nem volt a mellemnek, aztan kialakult szepen, 18 evesen mar nem szegyenkezem :) Nyugalom, ne legy turelmetlen, majd kialakul! :)
2016. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ezzel kicsit javítottam az önbizalmamon :) de nem lehetne rásegíteni valahogy a növekedésre?
2016. júl. 20. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak egy használható módszer létezik: a mellizom gyakorlatok.

A melled ugyan ettől nem nő - viszont az izom szépen kiemeli, látványosabb lesz. Nem kell hozzá testépítőnek lenni.

2016. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 16 évesen szinte lapos voltam, én is nagyon stresszeltem hogy másoknak már van. Most vagyok 19 és átlagos méretű lett :)
2016. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Ilyen a genetikád. Lesz melled, ne aggódj. Ruha nélkül láttad osztálytársaidat? Menstruálsz, szőrösödsz már? Ezek összefüggnek valamelyest.
2016. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamo77db ***** válasza:
Semmiképpen ne feküdj kés alá! Minden bizonnyal rendeződik ez a dolog majd.
2016. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem anélkül is tetszenél
2016. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne érezd rosszul magad emiatt. Ez egy teljesen természetes folyamat, senki sem tehet arról, hogy éppen mikor, vagy mekkorára nő a melle. Én is későn érő típus voltam, és ráadásul amúgy is kis mellem lett. Akkortájt, amikor ez ilyen központi kérdés lett, akkor én olyan hírességeket kerestem, akiknek kis mellük van (Kate Hudson, vagy Bella Thorne például, de azóta előbbi kés alá feküdt, utóbbi pedig felnőtt), az valamennyivel javított az önérzetemen.:) Különben hidd el, hogy nem sokat számít ez, hiszen úgyis meg fog nőni, ez biztos. Amúgy nálunk volt egy lány, akinek 13 éves korára már nőtt a melle, ő volt ilyen szempontból a "sztár", de aztán megállt, és nem egy olyan lány "túlnőtte", akinek akkor még nem volt melle. Nem lehet tehát nagyon megjósolni azt se, hogy milyen leszel egy év múlva, pláne nem, hogy több évvel később. Valószínűleg anyukád/nagymamáid méretéhez lesz hasonló, de pontosabbat senki sem tudhat.

Szóval ne csüggedj. :)

A másik meg, hogy ha a többiek melltartót is hordanak, az még push up nélkül is sokkal nagyobbnak mutatja a melleket ilyen korban, mint amilyenek valójában.

2016. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!