Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek hosszú ideig hullott a...

Akinek hosszú ideig hullott a haja, mi volt a problema, mi segitett?

Figyelt kérdés
Egy eve hullik.Ezalatt nezettem hormonokat, pajzsmirigyet, rendben voltak.Szedtem vitaminokat, samponokat probaltam ki.Vasat is nezettem, ami az also hatarhoz húz de norma.Masok itthon nem veszik eszre, azt mondjak, bebeszelem, de en latom.Altalanosan megritkult, elol ketoldalt meg rendesen látszik.Amugy is nagyon vekony szálú...
2021. jún. 3. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz menj el!
2021. jún. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Góckutatás kellene.
2021. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy csinaljak?
2021. jún. 4. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Panoráma röntgen, vizeletvizsgálat, gégészeti vizsgálat ( ha nincs mandulád felesleges) és nőgyógyászat.
2021. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem.Regebben is hajlamos voltam hajhullasra.Aztan a terhessegeim soran (5 ev alatt 3 gyerek) megszepult, csak az elso szules utan hullott intenzivebben, a tobbi utan nem.Arra is gondoltam, hogy talan az ez ido alatt alvo, ki nem hullo hajszalak most hirtelen cserelodnek, es az azelotti par szal hullashoz kepest most ez nagyon intenziv.Fesuleskor nem veszes 8-12 szal, de hajmosas soran jon szepen, ruhamon mindig akad, ha beleturok, a kezemben is marad 2-4 szal.
2021. jún. 4. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:
A probléma nem derült ki, a Varga hajcsepp csodákat művelt, jó szívvel tudom ajánlani.
2021. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Levágattam tüsire, azóta nem annyira zavaró.
2021. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most en us a Varga hajcseppet szeretnem kipróbálni, hátha bejön.
2021. jún. 9. 10:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!