Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen színű a normális...

Milyen színű a normális fehérfolyás ami minden egészséges nőnek van elvileg?

Figyelt kérdés
olyan régen van ilyen nőgyógyászati hülyeségem, hogy nem tudom megállapítani, hogy meggyógyultam-é. Tisztasági betétet használok most, de nem ilyen fehérszínű ami marad rajta, hanem kicsit olyan sárga, világos barna (köze nincsen a vérhez) de tényleg nagyon világos meg nem is sok. mindenesetre nem színtelen vagy teljesen fehér
2010. aug. 24. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg a legegészségesebb az a szintelen, de mint a nevében is benne van enyhén fehéres a normális.
2010. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is fehéres, sárgás és van, hogy nagyon is sűrű.. n sem tudom mi lehet ez... lehet, hogy fertőzés, csak kisebb fokú és azért nincs mellette más panasz... olvass az ezüst kolloid jó hatásairól, én szerintem kipróbálom és úgy tudom nem is drága.
2010. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig változik a folyás,sok minden befolyásolja,pl lehet attól függően más,hogy hogyan állsz a ciklusoddal,stb.
2010. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én most vettem ezüstkolloidot csak nem nagyon értem hogy kéne odahasználni mert ilyen spray-be kell tölteni oda be meg nem lehet fújni:D
2010. aug. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!