Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs menstruációm?

Miért nincs menstruációm?

Figyelt kérdés
Jelenleg 16 éves vagyok és lassan 1 éve kimaradt. Legelsőnek kb 12 évesen jött meg de utána kimaradt kb 2 évet és nemrég 1 éve volt vagy 3 hónapot erős vérzéssel.Azota megint nincs... Nem tudom mit tegyek mert még nőgyógyászhoz nem merek menni... Esetleg valami tanácsot kaphatnék, hogy ez az egész miért lehet?

#menstruáció #Kiamaradás
2021. jún. 6. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mersz?
2021. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
El kell menned orvoshoz, mert ami ezt okozza, hosszútávon kihathat a nemi életedre
2021. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, gyere le...egy éve.

Szerinted mire való a nőgyógyász? Ez egészségügyi, nőgyógyászati probléma. Nincs ebben semmi szégyellni való. Amúgy se javul meg magától, maximum rosszabb lesz.

2021. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Így látatlanban mi is csak tippelni tudunk (cukorbetegség, PCOS, stb), mindenképpen először nőgyógyász aztán meglátod.

De dokihoz muszáj.

2021. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Belenéztem az üveggömbömbe de sajnos a TAJ számod nélkül sem az friss laborleleteidet, sem az UHG képet nem látom, sem a kenetvétel eredményét. Szóval nem tudom megmondani - ezek ismeretében viszont a kezelőorvosod igen miután személyesen is megvizsgált. Mi az hogy nem mersz??? Nem fog megharapni, semmi "erkölcstelen" nincs abban ha felkeresel egy nőgyógyászt.
2021. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktatok erről anyukáddal beszélni? Azért ez már nagyon nem normális. Persze fiatalon előfordul, hogy a rendszertelen vagy egy-egy hónap kimarad, de nem évek. El kellene menned orvoshoz, nem kell megijedni nem biztos hogy egyből megvizsgál, főleg akkor ha szűz vagy. Valószínű vérvételre küld első körben meg csinál egy ultrahangot. Nincs ebben semmi gáz, de magától a problémád nem fog megoldódni, ha a jövőben szeretnél gyereket akkor érdemes lenne valamerre lépni....
2021. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Súlyos következményei is lehetnek, ha sokáig halogatod még a nőgyógyászt, például nem lehet soha gyereked... Sosem az orvostól kell félni, hanem a betegségtől.
2021. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy már nem vagyok szűz(gáz vagy nem mostmár nem tudok ellene tenni:(( ) és anyum tud róla, többször kérdezte hogy menjünk az orvoshoz és mindig igent mondtam de hallogatta mindig.

Teljesen tisztában vagyok hogyha valami komolyabb áll a háttérben akkor akàr gyerekem se lehet de jelenleg nem tudok mit kezdeni az egésszel és sokat aggódtam ezen de azért köszönök mindent <3

2021. jún. 7. 15:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőgyogyászhoz kell menni,hogy gyogyszeres kezeléssel beállicsa a menstruáciodat.menstruáciod sok idejig abba marad,betegségre utal
2021. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ilyenkor örülök, hogy nem azért maradt abba a menstruációd, mert terhes lettél.
2021. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!