Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy itt is nő szőröm?

Normális hogy itt is nő szőröm?

Figyelt kérdés

A mellbimbóim körül, és a melleim között is nő egy kevés szőr. Epilálom, de másnapra ugyanúgy kinő pár szál, és nagyonnagyon zavar :(

Esetleg lehet vele valamit kezdeni? Illetve másnak is nő ott szőr?



2021. jún. 7. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
IR vagy PCOS lehet esetleg
2021. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak pár szál, akkor teljesen normális. Szinte mindenkinek van.

Ha sok, sűrű, nagyon erős, sötét, akkor lehet valami hormonális problémára gondolni.

2021. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl az egyik mellwmen, közel a bimbóboz, van 4 szál és az államon 1, ezek feketék.

De vannak pihés feherek is, azt hagyom.

Kb 15 voltam amikor észrevettem, mindig kihúzom szecsöldök csipesszel, de ugyanugy visszanő.

Szedd le és ne foglalkozz vele sokat.

2021. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Viszonlag kevés rész van az emberi testen, ahol egyáltalán nincs szúr. (a tenyerek, a talpak, az ujjak oldalsó fele, a köröm felőli ujjperc). A mell pont nem tartozik ide. Ott mindkét nem szőrös, csak más mértékben.
2021. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!