Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy menstruáció...

Summer2 kérdése:

Az normális hogy menstruáció előtt 11 nappal már fájnak a melleim? Másnak is fájt?

Figyelt kérdés

Régebbeb nem szoktak fájni , most meg van hogy a mellbimbom is fáj

1

20 L


2021. jún. 8. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem ovulacio utan kezd fokozatosan es kozben novekszik is. Persze eloszor csak kisse feszul, kesobb erosebb.
2021. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen normális.

Pedig én foggátlót szedek, de mielőtt elfogy a levél tabi, nekem is szoktak fájni a melleim.

2021. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak terhesség elején fájt, meg amikor a hormonos spirál felborította a ciklusom. Ha alapból nem szoktak fájni, akkor lehet, hogy most jelez valamit. Pl.ovuláció nélküli ciklusod volt és ezért a ciklus 2. félében progeszteron hiányos allapotban vagy.
2021. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
perszeeeeee, nekem neha mensi utan egy hettel van csoki falasi rohamom vagy hisztim😂😂
2021. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!