Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kigyógyulok ebből...

Szerintetek kigyógyulok ebből még valaha vagy ilyen selejtes maradok?

Figyelt kérdés

Na szóval 2 és fél éve tartó bakteriális fertőzésben szenvedek. Folyamatosan járok nőgyógyászhoz, mindig elküldi a kenetet kivizsgálásra és utána ír fel gyógyszereket, kúpokat.

Viszont a kezelések után se érzem úgy, hogy teljesen meggyógyulnék, 1-2 hónap alatt pedig ugyanolyan minden, mint kezelés előtt.

Pedig ír fel a doki a páromnak is gyógyszert, már használtam hüvelyflóra helyreállító kúpot is, de semmi...


Más is van ilyen helyzetben? Szerintetek mit csináljak,hova menjek?


2010. aug. 25. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia,,nekem semmi nem vált be kaptam anno antibiotikumokat, kúpokat, bogyókat..annyit értek el vele, hogy teljesen legyengült az immunrendszerem..a hüvelyflórám felborult stb..nem votlam candidás de csináltam egy candida diétát három hónapig..jelentem azóta még folyásom se volt ennek már két éve..neten találsz ilyen diétákat ,kemény de megéri..
2010. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem selejtes, csak Candidás vagy!
2010. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Gyanús, hogy itt inkább a dokival lesz a gond, ha ennyi ideje nem jött rá arra, hogy mi a baj... Esetleg keress fel egy másik szakembert is.
2010. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de ugyanúgy, mint a lábgombánál, lehet, hogy ki kéne fertőtleníteni a bugyikat, törülközőket is. Vegyél formaldehidet a gyógyszertárban és áztasd be a dolgokat 24 órára. Aztán alapos mosás.
2010. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fehér neműt tilos bele áztatni..az más ha valakinek a lába gombás..annak a cipőjébe egy beáztatott formos vatta és zacsi elöli a gombákat de nyúltam én már kézzel hozzá..az oldathoz és elmondom szinte alig maradt bőr az újjamon..--tehát nem kéne abba mosogatni..
2010. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A candidát kimutatja kenet vizsgálat? Mert nekem mindig csak baci tenyészik ki. Vagy e.coli vagy streptococcus...
2010. aug. 25. 13:15
 7/13 A kérdező kommentje:
A dokival nem hiszem, hogy baj lenne, már 2-nél is voltam, a mostanit sokan dicsérik.
2010. aug. 25. 13:17
 8/13 A kérdező kommentje:

Hm akkor most kikell fertőtleníteni a fehérneműt törülközőt vagy sem?

Mi ezeket 40°-on szoktuk mosni. A törülköző nálunk nem állandó, vagyis valamikor mosás után más kapja meg amit én előzőleg használtam. Viszont másnak a családnak (tesómnak, anyának) sosincs ilyen problémája.

2010. aug. 25. 13:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért mindenképpen magasabb hőfokon mosd a törcsiket is és ne használja más azt amit te..ki kell mutatnia a tenyésztésnek a candidát is..a férjemnek is van streptococcus aggalactiae a spermájába..antibiotikum kúra tünetmentssé teheti de csak egy ideig ugyanis ez nem múlik el soha de tünetmentes lehet..nálunk ez is rontja a teherbeesést vagyis hiába termékenyülök meg elmegy spontán mivel baktériummal fertőzött a sperma..ezt amúgy macskanyállal vagy fertőzött étellel lehet elkapni..mit találtak még nálad melyik baktériumokat?
2010. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hááát, nem akarlak elkeseríteni, de nekem kilenc éves korom óta van.Most 24 vagyok....Voltam már állami dokitól kezdve magán dokin keresztül nem egy dokinál.

Kaptam kúpot, bogyót, krémet.Egyszer begyulladt a méhem és akkor a kedveském is szedte ám a bogyeszeket...Az elmúlt, de a folyás az soha.Ugyan úgy,mint Neked 2-3 hónapra max, de utána visszajött.A baricsjszimnak is van(Majdnem mindenkinek...:S ),Ő elment valakihez,akik kisérleti kezelés keretében valami személyre szóló krémet írt fel....semmi hatása.

Érdemes megnézni azt a diétát.Hátha....

2010. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!