Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nagyon elrontottam...

Szerintetek nagyon elrontottam az egészségem azzal a két esemény utáni tablettával?

Figyelt kérdés

Egyszer 21 éves koromban,és egyszer 24 évesen vettem be a biztonság kedvéért.

Azt tudni kell,h valószínű 12 éves korom óta pcosben szenvedek (csak idén diagnosztizáltálk hivatalosan),minden leírt tünet egyezik, pl hamar kezdtem menstuálni, mert rengeteg tejet ittam és cukros kajákat ettem. A mentsuációm mindig is rendszertelen volt, kisgyerekként is hatalmas mennyiség,alvadt vérrel stb. Durván aknés hát.

A hajam már 18 évesen elkezdett miki egérben kopaszodni,de akkor még nem volt vészes. Sajnos a szüleim nem engedték h nőgyósgyászhoz menjek, mert minek nekem,úgysem fogok nemi életet élni. (anyám folyton azt magyarázta,h engem nem érdekelnek a fiúk,csak így magától)

Az első eseményutáni után észrevettem 21 évesen h elkezdenek erős szőrszálak nőni az államon,akkor még csak 1-2 szál volt. 24 évesen pedig a miki egéres kopaszodás nagyon ijesztő volt. Sajnos ekkor sem jutottam el orvoshoz, persze az sztks vizsgálat nélkül azt mondta semmi bajom,és mivel diák voltam magánra nem volt pénzem. Szerintetek ez a két eseményutáni nagyon hozzájárult az állapotom romlásához?


2021. jún. 10. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Tuti nem ettől van. Életem során én is 2 db eseményutánit vettem be, ráadásul mindkettőt 16-17 évesen és semmi bajom nem lett. Utólag belátom, hogy kb full felesleges volt és semmi okom nem lett volna rá, csak nagyon paráztam a terhességtől (már inkább betegesen).
2021. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem attól, nem tehetsz róla.
2021. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!