Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle vélemények?

Yasminelle vélemények?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász yasminelle foggatlót írt fel nekem, de picit tartok elkezdeni szednI mellékhatások miatt.

Nektek milyen mellékhatások voltak? A doki azt mondta h ez már nagyon modern foggátló és hogy ettől nem kell tartanom, nem lesznek hízásos, szőrnövekedéses tünetek. De pl hüvelygombát nem okozhat?

Nektek mik a tapasztalatok?



2021. jún. 16. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2013 óta szedem, semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam. Hüvelygombát se kaptam tőle.
2021. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, köszi:D
2021. jún. 16. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltál előttem Leiden mutáció 'teszten' ha van ilyen mutáció akkor könnyen trombózis kaphatsz a hormon tartalmú készítményekkel így a tablettát is előtte mindenképpen vérvétel fontos!!!
2021. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát vettek tőlem vért, alitlag nincs semmi ami. Miatt nem kaphatnam. De most ne tudom hogy ez a vervetel ez a leiden mutáció teszt volt e? :s
2021. jún. 18. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok akkor ez jó jel de a biztonság kedvéért kérdezz rá mert nagyon fontos dolog de jó ha már túl vagy rajta (esetleg tb történetbe meg tudod nézni a lelettel együtt)
2021. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!