Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legerősebb WC papír?

Melyik a legerősebb WC papír?

Figyelt kérdés

Egy kis segítséget szeretnék kérni hogy tapasztalaitok szerint melyik fajta WC papír nem hagy darabkákat törléskor.


Sok márkát próbáltam már, de szinte mindegyik ilyen. Tapasztalataim szerint csak a konyhai törlőkendő a legjobb ebből a szempontból, mert a nedvesség hatására nem esik szét mint a WC papír, de a használata kicsit fájdalmas.


Sokan dicsérik a Zewa-t, de az is darabkákat hagy maga után.


Mit tudtok ajánlani?


2021. jún. 17. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ami a Nyomás utána című filmben van! Azzal képesek voltak a kamion utánfutóját is tönkretenni!😁
2021. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
4retegut vegyel es a zewa a legjobb. Tul erosen dorzsolod a feneked. A pisit csak fel kell itatni, a kakit gyengeden kitorolni es utana nedves popsitorlovel is kitorolni
2021. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én kettő egységet veszek és azt félbe hajtom így nem szakad szét.
2021. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Dupla rétegben használd (két perforációnként szakítsd le). Akkor az ilyen kínai egyréregűeket kivéve nem fog szétfesleni.
2021. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4: wtf 👀
2021. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Lidl sajátmárkás négyrétegű, illetve szintén Lidl macis háromrétegű nálunk bevált.
2021. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem a wc papírral van baj, hanem a törlési technikáddal, ha darabkákat hagy a papír
2021. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Perfex elég jó.
2021. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Wippyt használok. Ahogy előttem már leírták, hosszabban lehúzta, összehajtva.
2021. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!