Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikor fog megjönni...

Szerintetek mikor fog megjönni az első menstruációm? (többi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok!

mar szeretnem hogy megjojjon mivel minden baratnomnek megvan es zavar hogy nekem nincs még.(Anyu is 14-15 évesen menstruált először szóval nem kéne aggódnom,de azt mondta az en testi adottsagaim miatt szerinte en hamarabb fogok) szóval:a mellem kb.2 éve nől 2019 szeptember eleje körül kezdett de “lenyegesebben” csak 2020 marcius fele kezdett talan a hónaljam is akkor kezdett szorosodni mint mikor a mellem kezdett nőni de egyébként tavaly (2020) nőtt meg akkorára a szőr,hogy lekelljen epillálni.A lábam is ugyanakkor mint a hónaljam kezdett el szőrösödni 2019 nyarán de akkor meg nem zavart es most pár hete zavart annyira hogy lekelljen epillálnom. Fehérfolyásom már nem tudom mikor volt először elég régen de rendszeresen tavaly nyáron kb.június-július (kb.1éve) kezdett el lenni.A védőnő szeptemberben azt mondta hogy ez miatt kb júliusba fog megjönni (idén) gondolom egy évtől számítva de valahol azt írták folyástól számítva három év is lehet szóval nem tudom honnan tudja így..és egyébként ott “lent” 2020 február március óta szőrösödik..szóval ennyi tudom hogy ti sem tudjátok pontosan megmondani mikor fog nekem megjönni de kíváncsi vagyok,hogy mit gondoltok

válaszokat köszi<3



2021. jún. 18. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lehet megmondani. Minden jelet produkálsz, tehát akár holnap..
2021. jún. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megmondani.Nekem például 16,5 évesen jött meg.
2021. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9évesen jött meg,de nekem betegség miatt. Az unokahugomnak még nem jött meg pedig 18éves.
2021. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 12 évesen jött meg, pedig semmi mellem még most se. Váratlanul is ért kicsit.

Lehetséges, hogy tényleg holnap már úgy ébredsz, de akár évekig várnod kell.

2021. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na megjött?
2021. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!