Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet kitolni a menstru...

Hogyan lehet kitolni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Általában a 24-6. napra szokott jönni és annyira fontos lenne hogy most 28. ra jöjjön mivel előtte programom lesz ezért szeretnék valami módszert arra hogy kitolhassam valahogyan (nem szedek fogamzásgátlót)

2021. jún. 18. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Akkor nem, nem lehet.
2021. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Akkor szedj fogamzásgátlót.

Esetleg ess teherbe, akkor kábé egy évre levan a gond.

2021. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
C-vitamin lóadagban. Értsd: 1 hétig szedjél napi 4-5000 mg C-vitamint. Tuti kitolja, és semmi bajod bem lesz tőle. Gyógyszertárban kapható a Béres 500 mg-os C-vitamin, abból vegyél be napi 4-szer 5-ször 2 szemet.
2021. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Állítólag a citromlé fogyasztásától kitolódik. De lehet ez csak mendemonda :D
2021. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem anno a citromlé bevált bár lehet csak ilyen placebo módon
2021. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
3as vagyok. A c-vitamin alapanyaga/hatóanyaga az aszkorbinsav. Ahogy a citromléé is. Kémiai szempontból ugyanazt mondom, mint a 4es vagy 5ös. Ha 3an mondjuk ugyanazt, akkor talán érdemes kipróbálni. C-vitamin egyszerűbb, mert könnyebb nagy adagot egyszerre bevenni. De ha szereted a savanyút, megihatsz magában 1 liter citromlevet naponta. (De a gyomrodra akkor figyelj oda, elég savas)
2021. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az almaecetet mondták, de nem vagyok abban biztos, hogy használ.
2021. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én fogamzásgátlóval toltam ki pár nappal. Tudom, hogy azt mondtad, azt nem szedsz, én se szedtem előtte: elmentem nőgyógyászhoz, elmondtam, hogy ez egyszeri alkalom lenne, hogy kitolnám pár nappal, elmagyarázta, mettől meddig szedjem, és felírt egy adagot.
2021. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!