Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne kitolni 1...

Hogyan lehetne kitolni 1 nappal a menstruációmat fogamzásgátló tabletta nélkül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már pár napja limonádét iszok, azt olvastam a neten, hogy a nagyobb adag c vitamin bevitel kitolhatja a menstruáció érkezését. Ha lehetséges, emiatt ne ítéljetek el. Sajnos holnap temetésre megyek és nem szeretném ha aznap jönne meg (elvileg holnap kéne megjönnie). Csak egy napot szeretnék nyerni. Valakinek lenne valami normális ötlete? Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 24. 14:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót nem szedek (nem is szeretnék, mert már régebben szedtem)
2011. nov. 24. 14:37
 2/4 anonim ***** válasza:
mindig ennyire pontos neked? mert másoknak 3-4 napot simán ingadozik, nem lehet így előre megmondani, mikor jön meg.
2011. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, 12 éves korom óta menstruálok. Az évek alatt mindig a 28. napra jött meg a menstruációm.
2011. nov. 24. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Készülj fel, öltözz melegen és reméld, hogy magától mégis késik egy kicsit.
2011. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!