Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Augusztus végén pont akkor...

Augusztus végén pont akkor jön meg a menzeszem, amikor strandos családi nyaralásra megyünk. Ki hogy oldja meg, ha így jár?

Figyelt kérdés

Van intim kelyhem, de csak alváskor használtam eddig. Próbáljam azzal?

Fogamzásgátlót nem szedek, azzal lehetne tolni.

Gyermekeinkel leszünk, elég szerencsétlenül jönne ki ha miattam nem tudna vízbe menni az 5 éves. A 8 évessel az apja jól elvan.

Annyira pech. 😭

Még a covis x+n hullám is keresztülhúzhatja..


2021. jún. 24. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, tampont használtam.. nem a legkényelmesebb, állandóan azt figyeltem nehogy a madzag kilógjon, de jobb ötletem nekem sem volt, ezt éreztem talán a legbiztonságosabbnak :/
2021. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tinikorom óta tampont használok, így ezzel sem volt soha problémám. Felrakom és kész, be a vízbe. Néha én is stresszelek azon, hogy látszik-e a madzag, de nem szokott.
2021. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem a tampon átázik, nem akarom nézegetni mikor húzok csíkot
2021. jún. 24. 09:58
 4/11 anonim ***** válasza:
De az extra vastag tampon is?
2021. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem. Igazából nem szeretem a tampont 🙈 azért is használok kelyhet. Lehet letesztelem nappalra is és az lesz a megoldás.
2021. jún. 24. 10:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, próbáld ki, bár én abban kevésbé bíznék, mint a tamponban, de kinek mi🤣
2021. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kehely teljesen jó, legalább garantáltan nem megy be a víz.
2021. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Persze, a tampon kívülről is szívja a vizet, nem csak belülről.

Én is kelyhezek. Vízben még nem próbáltam, de gondolom alkalmas.

2021. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Épp hétfőn próbáltam először a kelyhemet fürdőben, álom volt, mintha meg sem lenne. Nekem nem folyt bele a víz sem (valakinek be tud a léglyukakon), teljes volt a zárás a külvilágtól.

Mivel addig még lesz egy menzeszed, próbáld ki napközben, de nyugi, semmi gond nem lesz vele. Szerintem tampont nagyon ne, ahányszor ki-be mész a vízből, annyiszor csere, mert megszívja magát...

Esetleg disc, ha valami okból a kehely mégsem válna be.

2021. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Melyiket használod? Nekem nappalra ez a típus a nem jó, egy mermaid, rendeltem egy merulat most. Hátha az jobb lesz. Lent van a msz és zavaróan lent van a kehely
2021. jún. 25. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!