Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Boka törésem van de nem...

Boka törésem van de nem sérült semmilyen terhelési pont! Július 29. -én veszik le a gipszet, és augusztus 1-2. hetében mennék egy olyan táborra ami nem egy luxus tábor! Hanem van benne túra és egyéb! És el szeretnék menni oda? Lehetséges-e?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor tört el a bokád? Műtötték? Július 29 sajnos nagyon közel van augusztus első két hetéhez. Akkor még azzal fogsz szenvedni, hogy újra megtanulj normálisan járni :( Sajnos ezt tapasztalatból mondom. :( Bár lehet neked gyorsabban fog menni nekem :D Meg nekem komplikált törésem volt - külső-, belsőboka, sípcsont darabosra -, de ennek ellenére nem kellett három hónap és erdélyben voltam :) Szombaton értem haza, ott is voltak túrák, de nem rontott a lábamon, sőt mi több inkább segített. Igaz, hegyet mászni nem tudtam, csak egy darabig, de a túrákat bírtam. Jah, meg a másik! Egy ideig még dagadni fog a lábad utána :S szóval azt polcolnod is kell, meg fura lesz, hogy nem tartja semmi. Én bokaszorítószerűséget használok, ami valamennyire tartja a lábam és könnyebben tudok menni. Ha érdekel megkeresem a nevét. Egyébként meddig kell jelentkezni a táborba?
2009. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha lehet, hogy maga a túrákat kihagyod, akkor igen, de szerintem egy túra megterhelö lenne, pláne hogy több mint egy hónap gipszben, az izmaid elernyednek.
2009. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kellet műteni semmi komlikációk nem voltak vele!Az orvos nem mondta nagyon szigorúra a felpócolás és 17.-én tört el a lábam és jövőhét szerdán kapok járó gipszet!Jah és a táborra nem lehet jelentkezni mert ez egy csoport tábora lesz!Bugacon!
2009. jún. 29. 20:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem első két hetében hanem kb a 2. ban
2009. jún. 29. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
hat hét gipszben fekvés. hm tesómnak is volt bokatörése, neki is hasonló, szimpla törés, sírt amikor először ráállt a lábára, anyira fájt neki, de egy hétvége alatt úgy, ahogy megtanult járni újra. Szóval ebből a szempontból nézve a dolgot elképzelhető, hogy neked is menni fog. Ő kapásból mehetett minden segédeszköz nélkül, de egy darabig még ő is sántított. Pár hónapra rá még nem bírta a hosszabb túrákat. Szerintem kérd ki az orvosod véleményét! Ő ezt meg tudja mondani :) Amikor megkapod a járógipszet úgyis lesz kontrollröntgen, kérdezz rá a csontszerkezetére, meg, hogy lenne ilyen tábor - mikor, milyen jellegű stb. - és te szívesen elmennél rá, de érdekel mit gondol róla. Ha ő azt mondja, hogy ne attól még bevállalhatod, hisz valamennyire te is érzed, hogy mennyire erős a lábad, hogy bírja a terhelést. Az erdélyi utat anno nekem is ellenezte, de a gyógytornászom azt modnta elmehetek, bírni fogom. Szerencsére neki lett igaza.
2009. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!