Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok nagyon erős...

14 éves vagyok nagyon erős hasszúrásom van és a derekam is fáj, Mi lehet ez? 12 napja késik a menstruáciom

Figyelt kérdés
1éve élek nemi életet
2008. dec. 8. 14:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ha te nem szeretnéd elvetetni akkor nem kell, erre nem kényszeríthet senki, de arra sem hogy megtartsd. Ez a te döntésed. Kemény döntés, sok mindent kell mérlegelni. Ha megtartod nagyon nehéz lesz, de a lelked tiszta marad, ha elveteted, sokkal könyebb elsz de lehet hogy nagyon fog érte sajogni később a szíved. Amúgy az a legnagyobb baj, hogy nem biztos h a tested alkalmas a baba kihordására. Sajnos, történik ilyen, de bárhogyis döntesz ne hibáztasd magad, ah mindent megtettél a védekezésért. Ez a legfontosabb! Ha mindig figyeletetek a gumira akkor nem te vagy a hibás, bárhogyis öntesz.

Erre most reagálhatank úgy is, hogy de minek kellett 13 évesen szexelni, akkor nem történt volna meg, nah de 18 évesen is kiszakadhat az a gumi! sőt 30 évesen is.

2008. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
egésznap héányingerem van:Sés kb egy 10perce hánytam:S:S
2008. dec. 8. 22:23
 23/30 anonim ***** válasza:

Hat szerintem is felelotlen dolog 13 evesen sexelni de nem itellek el.Vedekezzetek ezutan is.Kerlek ird meg hogy terhes vagy e vagy hogy mi van.

pussi

2008. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
megfogom
2008. dec. 8. 22:49
 25/30 A kérdező kommentje:
mitöl lehet hogyha befekszem nagy kád fürdő meleg vizbe eljkezd görcsölni apocim?
2008. dec. 8. 22:57
 26/30 anonim ***** válasza:
22%
ne haragudj, nem itelkezesbol, de ez sok. Es a tobbi 13-14-15 evesnek. Gyerekek vagytok, mit tudjatok ti, mi az a szex. Hova lesz az artatlan gyerekkor, 20 eves letetekre meg mar total kiegtek, mi lesz az izgalom, az uj, a rendkivuli kesobb. En 21 evesen eltem eloszor szexualis eletet, 13 evesen meg a baratnommel bickliztunk, tanultunk, beszelgettunk, a fiukat csak nezegettuk. Ez nem nevetseges, hanem szomoru, mert hol van meg a testetek egy noetol, nincs is melletek, 13 voltam, amikor menstrualni kezdtem eleve...az anyukaddal kellene beszelned es megkerne, hogy mondjon el mindent a szecualitasrol a vedekezestol a teherbe esesig.
2008. dec. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

További tüneteidre csak orvos tud érdemi választ adni.


Én azt mondom, ha terhes vagy, fogd fel úgy, mint egy balesetet. Mert hogy ez baleset lenne, ennyi idősen. Ennek a magzatnak meg se kellett volna fogannia, tehát nyugodtan elvetetheted. Majd ha idősebb leszel, lesz gyereked, de most a tanulásra, a jövődre kellene gondolnod. (és nem hülyeséget hülyeségre halmozni) Persze a döntés a Tied: de kérlek, ne hagyd, hogy mindenféle emberek, akiknek közük sincs az életedhez, lelkiismeretfurdalást keltsenek Benned, ha elveteted!!!!! Vállald a döntéseidért a felelősséget, és ne roppanj össze azért, mert 1-2 ember ezért-azért elítél. Ha van tartásod, akkor ennek semmi jelentősége nem lesz a jövőre nézve. Próbáld a saját érdekeidet nézni.

2008. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
elmult a hasszurás,msotmár csak a derekam fáj meg néha kicsit görcsöl a hasam viszont 2napja estefele hányingerem van és mégmindig nem jöttmeg
2008. dec. 9. 17:51
 29/30 A kérdező kommentje:
csináltam ma tesztet negativ lett.amugy igy estefele msontába igy kipirul az arcom mitöl lehet ez????
2008. dec. 10. 19:13
 30/30 anonim ***** válasza:
na hogy van a kölyök?
2009. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!