Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor van vége a menstruacionak?

Mikor van vége a menstruacionak?

Figyelt kérdés
szóval már csak ilyen kis pöttyökbe jön és ez mit jelent hogy mikor fog elmúlni? (ez a 4.nap) tegnap is már csak így jött délelőtt utána jött egy “nagyobb” adag ver(tudom undorito) de azóta megint ilyen pecsetelo van vagy hogy hivjak tehat mikor múlik el?

2021. jún. 27. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha már egyáltalán nem fogsz vérezni. Ezt megjósolni nem lehet.
2021. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez mindenkinél változó. Simán vannak ilyen beetető időszakok, amikor azt hiszed, elönt, aztán újra elönt. Nekem szerencsére nagyon rendszeres, az évek alatt már tudom, hány napig fog tartani, hányadik napra mekkora betétet-tampont praktikus hány óránként cserélni. Majd belejössz. A biztonság kedvéért ne dobd ki rögtön a betétet, amikor már nem vérzel, nehogy meglepetés érjen, még tegyél be egyet egy fél napra, napra.
2021. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
*az első elönt helyett elmúlt :)
2021. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Mindenkinek máshogy működik a teste, pontos választ csak a nőgyógyász tud adni.

Nekem is van olyan, hogy egy darabig semmi, aztán egy nagy adag, általában ez este van. (Napközben meg semmi)

De amúgy is ha már a 4. Napon vagy, max két nap még.

Ha több, akkor el kellene menned egy nőgyógyaszhoz. (Amúgy is kellene évente)

2021. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha most kezdted, akkor lehet hosszabb, barnazassal kezdve. De amugy is olyan, hogy mikor a nagy verzes hirtelen elmult, lehet egy fel nap szunet, es mikor olyan, mintha elmult volna, meg egy-ket napig kell betet.
2021. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 4. napon még be szokott indulni. Utána van még 5-6(7) nap, ami már sokkal gyengébb
2021. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 4-6.(/7.) napig jön kevés vér, de ez teljesen változó kinek hogy van, majd kitapasztalod. Nem undorító, ne aggódj, mindenkivel így van, a menstruáció ilyen.
2021. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!