Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Micovag kúpot hetente...

A Micovag kúpot hetente egyszer kell szednem, viszont a mensi miatt nem szedtem, másfél hét kihagyás után folytathatom a szedését? Vagy lesz valamilyen baj ebből? Mert mindig ugyanabban az időben kéne bevenni, de emiatt nem tudtam.

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Kúpot bevenni? 🤔 Érdekes
2021. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz semmi baj, és este alvás előtt kell feltenni, mint bármelyik hüvelykúpot, nem ugyanabban az időben. Én is remélem, hogy nem szájon át szedted.
2021. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Természetesen nem úgy értettem a beszedését, hogy szájon át, de gondoltam nem azt írom, hogy feldugni, mert nem hangzik szépen. Amúgy intelligens ember érti, de persze gondolom könnyebb a lelkednek, hogy hasznosat nem tudtál írni viszont be tudtál szólni, de ne legyen ennél több örömöd az életben. Elég elkeserítő, hogy az embernek megvan a baja, és más nem segít, hanem még bele is rúg.


A második válaszolónak pedig köszönöm.

2021. júl. 2. 13:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Például "felhelyezem"? 🤷‍♂️
2021. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jézusom esküszöm nem értem, hogy az emberek ilyenkor mit éreznek.. mi van akkor, ha nem jut eszembe egy szó? Nem dől össze a világ. Viszont az, hogy konkrétan nem lehet normálisan viselkedni a másikkal több a soknál.

Ha nem tudsz segítő szándékkal hozzászólni a kérdéshez,akkor menj tovább és MARADJ CSENDBEN! Hogy van az, hogy én nem írkálok senki kérdéséhez vagy bármely social media felületen senki posztjához, és nem kötök bele senkibe, ha valamivel nem értek egyet vagy észrevettem valahol egy hibát, nem javítom ki, mert nem az én dolgom. Ha nem tudsz szépen hozzászólni, akkor ne szólj hozzá, de ezt ne! Ha ember vagy hibázol, de gondolom te vagy azaz ember, aki más szemében a szálkát a sajátjában viszont a gerendát sem veszi észre. Nagyon nem lehetsz elégedett magaddal vagy az életeddel, ha azonnal csak a flegmázás megy...

2021. júl. 2. 14:53
 6/16 anonim ***** válasza:

Úristen kérdező, higgadj már le! Mit hisztizel itt hosszú mondatokban egy rövid, két szavas válaszra?? Jézusom!

Egyébiránt folytathatod a kúp használatát menstruáció után is.

2021. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hat ez kesz vicc...
2021. júl. 2. 18:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Nehogy agyvérzést kapj itt.
2021. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A kérdésedre megkaptad a választ, innentől kezdve értelmetlen a hisztid.
2021. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Latom nehezen viseled ha mase az utolso szo...
2021. júl. 2. 19:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!