Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Le fog cseszni a nőgyógyász,...

Le fog cseszni a nőgyógyász, ha kiderül, hogy már régóta nem voltam vizsgálaton?

Figyelt kérdés

A húszas éveimben még nemigem foglalkoztam ilyesmikkel, kerültem az orvosokat, úgy voltam vele, hogy amíg nincs baj, addig biztosan nem megyek. Túllépve a harmnincon azonban benőtt a fejem lágya, és már belátom, hogy az én érdekem, hogy részt vegyek a szűrővizsgálatokon.

Hamarosan készülök nőgyógyászhoz menni, viszont nagyon félek attól, hogy alaposan letol, amint kiderül, hogy hosszú évek óta nem voltam vizsgálatom. Most sincs semmilyen panaszom, csak szereteném megnézetni, hogy minden rendben van-e.

Akinél régen voltam az már nem rendel, szóval ismeretlen orvoshoz megyek. Nektek mik a tapasztalataitok, leszidott a nőgyógyász, amiért nem jártatok rendszeresen szűrésre?



2021. júl. 2. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvosfüggő szerintem. De ha magához mész az nem fog szerintem hiszen fizetsz.
2021. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Inkább örül majd hogy rávetted magad. Egy-egy megjegyzést ki lehet birni. Érdemes időnként megnézetni magad.
2021. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Semmi köze hozzá hogy mikor mész vagy nem mész hozzá. A te életed, a te tested.
2021. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Maximum azt teszi szóvá, hogy a te korodban illene évente elmenni szűrésre, ennyi belefér. :) Legalábbis nálam így volt, mikor kihagytam pár évet.
2021. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mindenképp magánba megyek, már csak azért is, mert így, hogy végre rávettem magam, nem akarok még hónapokat várni és stresszelni, hogy mi lesz. Másrészt úgy hallottam, hogy ott általában kedvesebbek az emberrel, meg jobban felszelrelt a rendelő, alaposabb a vizsgálat.
2021. júl. 2. 13:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kedvesebbek, ha pénzt viszel nekik 😇
2021. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
magánba előbb sora kerülsz,jobbak a vizsgálati eszközök gépek,mindent megvizsgálnak amit kell.terheségnél is igaz ez,ha kismama ultrahangra magán választot orvoshoz megy,akkor ott a gép modernebb
2021. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Annyit biztos meg fog jegyezni hogy ejnye-bejnye.

Én anyummal mentem el a múlt hónapban, és anya régen volt, mondta is neki hogy rendetlen, aztán mikor én következtem, annyit megjegyzett hogy maga ügyesebb mint az édesanyja.

De igen, ahogy te is írod, saját érdeked miatt max megjegyzi, de biztos nem lesz goromba, hisz magánba mész :)

2021. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
annyit kérdeznék még, h annak utána tud nézni, hogy pontosan mikor voltam utoljára? úgy tudom, a magánrendeléseket nem rögzítik a betegéletútban, így akár letagadhatnék pár évet, és mondhatnám, hogy mondjuk csak 2 vagy 3 év maradt ki nem, és előtte is magánrendelésen jártam. Egy kicsit talán szépíthetném így a dolgot. Vagy ez hülyeség, mert úgyis rájön?
2021. júl. 2. 13:38
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem felesleges hazudni. De igazából ha magához mész a TB számodat se kellene kérniük.
2021. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!