Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Le fog cseszni a nőgyógyász,...

Le fog cseszni a nőgyógyász, ha kiderül, hogy már régóta nem voltam vizsgálaton?

Figyelt kérdés

A húszas éveimben még nemigem foglalkoztam ilyesmikkel, kerültem az orvosokat, úgy voltam vele, hogy amíg nincs baj, addig biztosan nem megyek. Túllépve a harmnincon azonban benőtt a fejem lágya, és már belátom, hogy az én érdekem, hogy részt vegyek a szűrővizsgálatokon.

Hamarosan készülök nőgyógyászhoz menni, viszont nagyon félek attól, hogy alaposan letol, amint kiderül, hogy hosszú évek óta nem voltam vizsgálatom. Most sincs semmilyen panaszom, csak szereteném megnézetni, hogy minden rendben van-e.

Akinél régen voltam az már nem rendel, szóval ismeretlen orvoshoz megyek. Nektek mik a tapasztalataitok, leszidott a nőgyógyász, amiért nem jártatok rendszeresen szűrésre?



2021. júl. 2. 12:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%
Nekem a szüleim se jártak soha semmilyen szűrővizsgálatra, így kb a húszas éveim közepéig fel sem merült bennem, hogy elmenjek nőgyógyászhoz. Egy bunkó volt az orvos, nem is mentem többet, csak miután már a férjemet megismertem, 30-31 évesen, magánban. Megkérdezte, mikor voltam utoljára rákszűrésen, ezt mindig megkérdezik, elmondtam, hogy úgy 5 éve, de hogy azért is jöttem most, mert tudom, hogy ennél gyakrabban kéne. Semmit nem mondott/kérdezett az orvos. Ahogy valaki írta, max megemlíti, hogy hát igen, valóban jó lenne, de ennyi.
2021. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépíteni akarsz, néhány éve, nem emlékszel pontosan, nem kell konkrétabbat hazudni, felesleges. :)
2021. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen felesleges cifrázni; eddig nem mentél, most mész, ennyi. Egy fizetős szolgáltatást veszel igénybe.

A betegéletútba egyébként belekerül a magánorvosi látogatás is.

2021. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Tőlem már nem kérték tb számot legutobb
2021. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Lépj a képébe, nem azért méssz, hogy minősítsen.
2021. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
59%
Biztosan megjegyzi majd, de ha ezt így elmondod neki, ahogyan ide leírtad tuti megérti. A múltal már amúgy sem tud senki semmit tenni.Az a lényeg,hogy a jövőben ez ne forduljon elő:)
2021. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!