Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borsóméretű bog a hüvelyen,...

Borsóméretű bog a hüvelyen, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Ma fürdés közben vettem észre, hogy a hüvelyemen van egy bog, körülbelül borsószem méretű, vagy kicsivel kisebb. A bal felén található, és eléggé bent. Tegnap jött meg a havim, ha ez számítana valamit. 17 éves vagyok, nem voltam még soha nőgyógyásznál, és még nem is szeretnék menni, nem érzem magam késznek. Mi lehet ott ez a bog? El fog múlni magától?
2021. júl. 3. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
a méhszájadat találtad meg
2021. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem a méhszáj, olyan mint egy pattanás a hüvelyem oldalán
2021. júl. 3. 14:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

#1: A méhszáj nem ekkora, és nem a bal oldalon van.


Én megmutatnám nőgyógyásznak.

2021. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
de, a méhszájad lesz az (ami nem a hüvely végén helyezkedik el hanem az oldalán). egy kemény púp szerű kinövés. menstruáció környékén vándorolhat fel-le, ezért vehetted észre most
2021. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De nem is a hüvelynyílásnál van, hanem fennebb, bal oldalon, és tényleg egy kinövés szerű valami, olyan mint egy pattanás, csak piros
2021. júl. 3. 14:07
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
te hogy látsz be oda?! amúgy senki se említette a hüvelynyílást
2021. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ki említette, hogy oda láttam? Kitapintottam
2021. júl. 3. 14:14
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Én mindenképp elmennék nőgyógyászhoz.

Egyébként el sem tudom képzelni, hogy vetted észre pont fürdés közben, a hüvely belsejét nem kell és nem is szabad mosni, felborítja a ph-t. Csak a nagy és a kisajkakat szabad, azt is ajánlott intimmosóval, mert még így is akaratlanul belemegy a hüvelybe egy kicsi, felnyúlni és vegyszerrel kimosni tilos.

A hüvely öntisztító.

2021. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk mert az mondtad hogy piros... Ha én nem látok valamit, akkor nem tudom megállapítani hogy piros.
2021. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
te az ujjaiddal érzékelted hogy piros?
2021. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!