Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy borsóméretű, fájdalmat...

Van egy borsóméretű, fájdalmatlan, mozgatható csomó a szemöldököm tövémél (az orr felöli részen), mi lehet ez, és milyen orvoshoz menjek vele?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb a háziorvosodhoz, s ő beutal, ha szükséges.
2021. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász.
2021. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukámnak is van, mivel magas a koleszterin szintje. Ő sem tudta mitől van, ezért elment vérvételre, és az kimutatta, hogy magas a koleszterin szintje, és attól van. Most gyógyszert szed rá, és kenegeti, illetve kicsit egészségesebben táplálkozik, szép lassan kezd elmúlni neki. Szerintem neked is az lehet, mint neki, de ha esetleg tudnál küldeni róla képet, meg tudom mondani, hogy olyan e, mint amilyen anyukámnak. Ha neked is olyan, szívesen segítek a továbbiakban!

2021. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előző: képen sajnosnem látszódik, ránézésre se nagyon csak ha kitapogatom.
2021. jan. 23. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem igazán látszódik..:/ de akkor így nem tudok segíteni sajnálom:(
2021. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!