Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A canesten hüvelytabletta 24...

A canesten hüvelytabletta 24 óra alatt nem szívódik fel?

Figyelt kérdés
Tegnap este helyeztem be a tablettát, és ma szeretkeztünk a párommal, és az óvszeren ott volt kívül a kapszula maradványa. A tájékoztatóban nem írták, hogy mellőzük a szexuális kapcsolatot. Mitől lehet ez?
2010. aug. 26. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem írják, hogy mellőzd a szexuális kapcsolatot csak azt, hogy csökkenti az óvszer hatékonyságát.

Egyébként meg ami bemegy az ki is jön, szóval attól még, hogy feloldódott még kifolyik. Felszívódnia nincs hova. Ez nem a bél vagy a gyomor ahol felszívódnak dolgok.

2010. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És mikor szeretkeztetek?Mert ha én felrakok egy kúpót este,másnap kora délutánig még mindig jön darabokban.Egyébként egyszer többet vettem,és mikor úgy éreztem hogy megint gombám van felraktam és másnap reggel egészben jött ki,megnéztem a gyógyszert és le volt járva a szavatossága.
2010. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!