Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nktek hogy jött meg az első...

Nktek hogy jött meg az első menstruációtok? Szerintetek nekem meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Mar 16 eves vagyok és eddig még nem volt meg egyszer sem. Ma délután vettem észre hogy rózsaszín a folyasom. Elmentem fürdeni utána nem volt és most este megint rozsaszín de nagyon halvány. Nagyon félek hogy éjszaka megjön.

És jövőhet szerdán indulunk nyaralni addig elmulana?


2021. júl. 3. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 10 évesen jött meg . A nyaralásodra szerintem nem múlna el ,mert 7 nap mire elmúlik az elsőnél (ez nem kőbe vésett) lehet ,hogy elmúlna addigra
2021. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szia! A rózsaszín folyás sajnos fertőzésre utalhat. Mensi előtt a "barnázás" jellemző inkább. Használj tisztasági betétet, és meglátod. Ettől függetlenül persze, lehet, hogy megjön-nem vagyok orvos. Nekem 10 évesen jött meg, úgy emlékszem előjele nem volt különösebb.
2021. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit nem jelent. Ha félsz tegyél be egy betétet. Nem lehet megjósolni, hogy beindul -e, meddig tart, rendszeres lest -e!
2021. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előtte sokáig voltak folyásaim, utana egyszer csak arra ébredtem nyáron hogy tiszta vér a bugyim, nekem utána 2 hónapig egyáltalán nem jott meg
2021. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma már barna akkor meg fog jönni?
2021. júl. 4. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, akkor esélyes, hogy egy két napon belül megjön.
2021. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 12 éves voltam, mikor egyértelműen (de én azért elkezdtem gondolkozni, hogy talán leöntöttem magam (?miafene?) xD), erősen megjött, fájdalommentesen. Azóta is mindig erős, és nemigen vagy csak nagyon kicsit fáj és sokáig tart (6-7 nap). Ha megjön neked, valószínűleg nem fog elmúlni a nyaralásig (ez már csak így szokott lenni, nekem is mindig vizes fürdőhelyen vagy táborban jön meg, váratlanul, pedig beállt már, csak ilyenkor szemétkedik xD), de el is múlhat akár. Ne idegeskedj ezen, a szervezeted tudja, mit csinál, mi jó neki, ne akard siettetni vagy késleltetni a dolgot :). Ha bizonytalan vagy, fordulj nőgyógyászhoz, de elsősorban a szüleidhez.
2021. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!