Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet most ovulálok? Testhő...

Lehet most ovulálok? Testhő kérdés.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Napok óta olyan fura a hasam és fájdogál alul a méhemnél. Ma délelőtt megmértem a testhőm, nekem olyan 36,7 körül szokott lenni és most 37'1-et mértem kicsit megijedtem ez hőemelkedés? lehet valami bajom van, gyulladás?

Amúgy azért mértem meg, mert most nyitott erkélynél kicsit fáztam, de lehet mert lehűlt az idő itt 19 fok van.



2021. júl. 5. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:
ooh várjunk utána olvastam én most látom, hogy állítólag minimum 3 tizeddel megnő ilyenkor a hő.. Azta ezt én nem is tudtam :D de akár 0,5 fok is lehet, ráadásul ugye én nem reggel mértem. Szóval gondolom ez annyit jelent, hogy volt peteérésem..?
2021. júl. 5. 12:44
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem jelent semmit. Több hónapon át minden nap kellene mérned, hogy következtetni lehessen. Lehet, hogy beteg leszel.
2021. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem annyi, hogy a ciklus második felében vagyok. Édesanyám kérdeztem és egyből ezt mondta rá ő is, ez egy ilyen dolog, olyankor neki is magasabb egészen a következő menzeszig. Utána leesik.

Fixen nem volt semmi, mert végül jól voltam egész nap.

2021. júl. 5. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!