Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha vérzek, vibrátor...

Normális ha vérzek, vibrátor használat után?

Figyelt kérdés

Most volt a harmadik vibrátor használatom, és elsőnek volt az, hogy tudtam magamba mozgatni is. Viszont pisilésnél, folyós vér távozik belőlem. :( de pisilésnél elég sok vér távozik belőlem. Viszont ha felnyúlok a hüvelyembe akkor egész száraz, minimalisan picit véres az ujjam, így valszeg a hüvelyből távozik :/. Elképzelhetőnek tartom azt is, h lehet nem szakadt még át a szűzhártyám, és lehet most ennél az eszköz használatnál sem teljesen, és talán ez ilyen kontakt vérzés lenne? Azaz majd talán negyedik alkalomra kb elszakad? Amugy normális méretű a vibrátor. Realisztikus körmérete 14 cm. Szóval nem egy abnormális eszköz. Tettem be tisztasági betétet is, ott csak pecsételő verzés van egyenlőre.

Nem vagyok már gyerek, viszonr ebbe az egészbe még nem vagyok túl tapasztalt, szóval várom tapasztalt nő társaim válaszát inkább. Lehet buta kérdés, de ugye nem létezik, h odabennt elvérzek kb?! Mert az is elég fura számomra, h hálisten nem ömlik úgy belőlem a vér mintha menstruálnék, viszont mikor elmegyek wcre és pisilek kb ugy jön a vér belőlem nyomásra mint a vizelet. Ugyh kicsit aggodom, hogy vajon ez normális e?!

Idiota leveleket és oltogatásokat nem kérek. Normális felnőttek válaszoljanak.



2021. júl. 6. 22:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
hány éves vagy?
2021. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
20. :/ ha ciki ha nem, ennyi. :/ ez van.
2021. júl. 6. 23:00
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem normális, én mindenképpen felkeresnék egy nőgyógyászt.

Amikor én elvesztettem, egyszeri vérzés volt, és jó sok (meg is lepett, azt hittem csak pár csepp lesz). Alattunk az ágy úgy nézett ki mint egy gyilkosság helyszíne, aztán elmentem zuhanyozni, ott is véres víz folyt le, és ennyi volt. Kimosdattam magam és nem vérzett többé. A következő alkalmakkal sem.

Eleve miért van arra szükség hogy egy vibrátor vegye el a szüzességed egy férfi helyett?

2021. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
#3 Egy vibrátor hogy venné el? :D
2021. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4, végül is... Igazad van.

Fizikailag viszont elveszi, átszakítja.

2021. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Voltam már férfival, de sajnos csak 1x. És akkor az volt, h nem nagyon ment be,kb csak a makkig ment be, aztán meg már vhogy nem nagyon sikerült semmi. Nem sikerült ráhangolodnunk vhogy egymásra.

Azóta mióta voltam férfival voltam nőgyógyásznál is, és mondtam is neki, h szűz vagyok (szerintem), ő meg mondta, h biztos nem vagyok szűz szerinte, mert simán felment a hüvelyi ultrahang is. Én meg azt nem értem a hüvelyi ultrahang, h megy fel simán, és egy normalis vibrator, miért nehezen?

Nem az volt a célom, h vibrátor vegye el a szüzességem, egyszerűen hetente maszturbálok elég rég,-szerintem ez normális, mivel így az ember elég jól megismeri a testét-és egyszerűen csak ki akartam próbálni a vibrátort. Kíváncsi voltam. És egyébként jó dolog.


Sajnálom kedves 2.válaszoló,h ilyen, itélkező vagy egyébkémt. Ezért is hezitáltam, h kiirjam vagy ne?! :( lehet neked jól összejött az élet, de valakinek nem. Engem szexualis abuzus ért, ami nagyon is gátol abban, hogy normális igazi párkapcsolatom legyen. Viszont ahogy az ember idősödik nyilvan kivánná a szexet, csak akit abuzus ért, annál sokkal de sokkal nehezebb egy élő hús vér férfival utána. És mielőtt megkapnám a következő rosszindukatú beszólást, felkerestem terapeutát is, és dolgozom magamon.


A vibrátor pedig nem csak úgy belém került, habem sikos is voltam rendesen ráadásul amikor épp megtörtént a hüvelyemnél a sátoe effektus-ha tudod mi az,vagy ha már esetleg maszturbálásnál tapasztaltad-, akkor történt a felhelyezése. Szóval nem csak úgy durr bele... Hanem normalisan.


És azt még szeretném elmondani, h volt már rákszűrésem is, normal kacsaval, mintavétellel, kb 2 éve. Amugy akkor nem véreztem. Ugyh fura. Akkor fajtam, viszont most nem fajok.

2021. júl. 6. 23:20
 7/12 A kérdező kommentje:

#5. A tampon is atszakithatja amugy... Sőt, en szűzen voltam hüvelyi ultrahangon... Az is elvehetné ennyiből. Valakinek meg sportolás közben szakad el a szűzhártya... Egyébként a szűzhártyán sok sok kis lyuk van... Nem egy sima hártya lyukak nelkul... Hiszen aki fialabb lányok menstruálnak, azoknak is távozik a szervezetükből a vér a szűzhártya apró lyukain. Na de inkabb ebbe most nem megyek bele.


Van akinek megadatik, h akar 16 evesen lefekszik valakivel. Van akinek meg nem ugy jon ossze, es lehet nem is fog x ideig... De kíváncsi. Kb ennyi. Semmi rosszat nem tettem ezzel szerinrem. Nincs miert oltogatni.

2021. júl. 6. 23:24
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem ítélkeztem, érdekesnek tartom hogy támadásnak vetted a hozzászólásom. De akkor bocs hogy segíteni próbáltam... Mondanám hogy többé nem fordul elő, de nem ígérhetem, hiszen anonim az oldal, nem tudhatom hogy mikor futok bele még egy kérdésedbe, és mikor próbálok segíteni, én marha.

Mellesleg idősebb voltam mint te, amikor elvesztettem a szüzességem 🤷‍♀️

Most hogy kifejtetted hogy már nem vagy szűz (ha a nőgyógyász is megerősítette hogy nincs ott szűzhártya, akkor kizárt hogy azért vérzel mert még nem szakadt át) még nyomatékosabban mondom hogy menj el nőgyógyászhoz, mert ez nagyon nem normális hogy vérzel.

2021. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8-as. Lehet csak olyan passzban vagyok, h én éreztem bántónak miközben te nem akartal bantani. Nem amugy csak rosszul esim az, h tudtam h valaki majd beirja, h mi az, h vibratorral kezdek es nem pasival. Es, h ezert valaki elitel. Én igy fogtam fel a kommented. De te lehet nem így akartad irni. Valószínűleg azert is eshet rosszul, mert h barmennyire probalkozom, es kivannam, egyszeruen nem megy férfival, és kivancsisagból szerettem volna venni egy ilyet es kiprobalni, es vmiert rosszul eset, ugy ereztem elitelsz. :( Ugyh szeretnék bocsánatot kérni, ne haragudj, ha úgy érezted neked esem, és köszönöm szépen, ha segiteni szerettél volna. De szerintem se a vibrator veszi el a szüzesseget, hanem egy férfi, persze fizikailag barmi atszakithatja. Es akkor volr nincs szuzesseg. Bar en az, h voltam egy ferfival aminek kb a nemi szerve hozzam ert, mert nem annyora tudott behatolni, azthiszem nem vettem annak, h elvette a szüzessegem. Igy ebből a szempontból még lehet az vgyk, de a nőgyogyasz szerint nem. Vagyis jó pár éve ezt mondta.

Elfogok menni nőgyógyászhoz. Köszönöm. És mégegyszer elnezest.

2021. júl. 6. 23:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak őszinte rácsodálkozás, érdeklődés volt hogy miért vibrátorral. Az szerintem fájdalmasabb, mert az ember egyrészt nem "zsong" úgy masztinál mint partnerrel, másrészt annyira nem mer magának fájdalmat okozni. Pl nagyon kevés ember merné átszúrni saját magának a fülét, de simán elmennek füllyukasztóhoz, mert akkor nem ők irányítanak, csak megtörténik velük és ha más csinálja, könnyebben átesnek rajta.

Ezért volt meglepő hogy miért vibrátorral. Engem megnyugtatott amikor elvesztettem, hogy "nem rajtam van a felelősség" bár ez hülyén hangzik.

Ez így nagyon aggasztó hogy vérzel, miután már hüvelyi ultrahangod is volt és kacsás vizsgálatod is, kizárt hogy ott a hártya. Akár méhszájseb is lehet, vagy bármilyen sérülés.

2021. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!