Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynazol gombaellenes krém...

Gynazol gombaellenes krém használata után ez normális?

Figyelt kérdés

Pont ma egy hete, hogy kaptam egy (idézem az orvostól): "nagyon csúnya gombás gyulladás"-ra Gynazol krémet. Mellette napi 2-3 alkalommal kentem Canesten krémmel, illetve 1 szem Fluconazole tablettát is kaptam. Nagyjából elmúlt, kicsit még mindig érzem, mintha érzékeny lenne és viszketne, de ami nagyon aggaszt, erős, sárga színű folyásom van, és nem tudom, hogy ez még mindig a krémtől van-e, vagy más probléma is fenn áll. Valaki járt már így? Vagy adjak még neki időt? Hiszen már csak a Canestennel kenem kívülről, mást nem használok...


Köszi a válaszokat!



2021. márc. 11. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkepp menj vissza s dokihoz. Erre mar huvelykupot kell alkalmazni.
2021. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ez belsőleg alkalmazandó krém volt, amit be kell nyomni. Ilyen kis tubusban volt 1 adag.

Végül is azt mondta az orvos, várnom kell legalább 7-10 napot, ezért vártam, de legalább 2 hét kellett, mire azt éreztem, hogy már jó. :(

Szóval ez azért nem volt egy gyors regenerálódás. Máskor, más szerektől hamarabb helyre jöttem.

2021. ápr. 8. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!