Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segíteni? Menstruáció...

Tudnátok segíteni? Menstruációs késés :)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Május 30-án volt egy szexuális együtt létem aztán július másodikán megjött a havi. Most 1 hete késik... 5 napig voltak alhasi görcseim es fehér folyasom amikor meg kellett volna jönnie. Esetleg történhetett beágyázódás? Esetleg lehetek terhes? Érdemes tesztet csinálni?

2021. júl. 7. 10:44
 1/7 anonim válasza:
100%

Június 2 gondoltam erre gondoltál. Ha mégis július 2 és most 7- e van akkor nem késhet mert az ab normális lenne.


Amúgy általában 5 nap késés még nem jelent semmit benne van a pakliban meg a stressz is késleltetheti, de igen vegyél tetsztet és abból kiderül majd biztosra.

2021. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 StevenUp ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem vagy terhes, csupán a szex miatt kicsit megcsuszott a ciklus.

A stressz, a rendszertelen étkezés, vagy a túlhajszolt élet mind tehet róla, hogy késsen a havi.

Nem kell aggódni jó eséllyel nem vagy terhes

2021. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen igen június kettő elnézést a pontatlanságért:). Igen én is gondoltam, hogy csak a stressz miatt🥰 De mivel egyszer már menstruáltam remélem nem beszélünk terhességről:)
2021. júl. 7. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem rég oltottak akkor is csúszhat. Nekem 1 hónapja nem jött meg.
2021. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp arról nem írtál, hogy védekeztetek-e...
2021. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen volt védekezés de a gumi elszakadt igy ez az aggodalmam oka
2021. júl. 7. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor lehetsz terhes.
2021. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!