Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítségre lenne szükségem!4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem!4 napja késik! Többi lent?

Figyelt kérdés

Előző honapban rendesen megjött a mensim, azóta 2 alkalommal voltunk egyutt de egyszer sem az ovulácio környékén.

Előjáték után betette egy kevés időre , s utána pedig csak óvszert használtunk, amikor pedig elment jóval azelott kivette.

Olvastam pár helyen hogy az előváladéktol teherbe lehet esni, de szerintem kevés az esélye.Voltam felfázva 2 héttel ezelőtt, az miatt késhet a mensim?

Normális, segítő válaszokat szeretnék. Előre is köszönöm



2020. okt. 28. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Előváladéktól is lehetsz terhes. Lehet csak stresszelsz, amitt késik, vagy a felfázás miatt.

Megmondom őszintén, hogy ezt itt senki, de senki sem fogja tudni megmondani, max tippelgetünk hogy hát lehet még ettől vagy ettől.

Mondjuk vegyél egy terhességi tesztet, vagy kérj időpontot nőgyógyászhoz ha még sokáig nem jön meg.

2020. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Tehát gumi volt rajta, de azért kivette?? Szegénykéim. A pony és a barbie már nem elég izgi játék gyerekek?

Ez az előváladékos teherbeesés is csak olyan elméleti lehetőség mint az időutazás. Einstein elméletben bizonyította, hogy lehet, csak még soha senki. Az előváladékban is van pár hímivarsajt de szerintem attól még soha senki. Viszont ovuláció bármikor lehet, hiszen akár több pete is érhet és nem feltétlenül egyszerre.

2020. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, de egy terhességi teszt kb 1500 ft.


Amúgy ez az egész annyira tipikus. 18 évesen egyszer egyszer bátorkodtunk néhány mozdulat erejéig óvszeren kívülre, hát mikor máskor késne néhány extra napot, ha nem akkor. Valószínűleg nem teljesen véletlen volt: gyanítom annyira rágörcsölt a párom, ami már befolyásoló erejű volt.

2020. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!