Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez az oka annak hogy...

Lehet ez az oka annak hogy ilyen hamar megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés
1 héttel hamarabb megjött a menstruációm,emlékszem hogy ezelőtti hónapba is kicsit szokatlan volt, mivel ott is hamarabb jött meg, viszont azt gondoltam azért mert az azelőtti hónapba mikor menstruáltam akkor nagyon meleg vízbe fürödtem. Most azon gondolkodok hogy esetleg lehet az a probléma hogy mostanában nagyon keveset alszok,nem pihenem eléggé ki magam éjjel,van olyan éjszaka hogy csak 3 órát alszom. Lehet ez az oka? Vagy szerintetek mi a probléma?

2021. júl. 8. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül probléma, nem vagyunk robotok. De azt írod, hónapok óta korábban jön meg, nem lehet, hogy csak rövidebb lett a ciklusod? Vagy minden hónapban még az előzőnél is rövidebb?
2021. júl. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy 1 hétig tart, minden rendben van vele csak annyi a probléma hogy haramabb jön meg.
2021. júl. 9. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt értem, de hány naposak a ciklusaid?
2021. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem mindig is rendszertelen volt, de azért valahogyan megtudtam határozni, hogy mikor kéne megjönnie. Volt hogy hamarabb, de volt hogy sokkal később jött meg. Legutoljára kb. 10 napot késett. Szóval nem kell megijedni!😃
2021. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!