Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem ajánlják a szüzeknek...

Miért nem ajánlják a szüzeknek a tampont?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én konkrétan amikor szűz voltam, fel se tudtam tenni magamnak. Félig ment csak be, aztán fájt. Gondolom útban volt a szűzhártyám neki, én meg nem bírtam azt magamnak átszakítani :)
2010. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szűzen 12 évig használtam tampont minden gond nélkül, mielőtt elveszítettem a szüzességemet.
2010. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak 6-7 évig használtam szüzen:P De simán használhatod, hülyeség, hogy átszakítja a szűzhártyát, bár ugye nagyon különbözőek vagyunk. Az 1. válaszolónak lehet hogy brutál szűzhártyája volt, de inkább csak tapasztalatlan volt még, és nem jó szögben tolta:P Eleinte nekem sem ment, vagy 6 tampont dobtam el haszontalan próbálkozások végén, és összesen fél évig tartott az első próba és a siker közötti időszak. Nem lettem kevésbé szűz utána sem:P
2010. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!