Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszeres a lábam. Úgy tudom,...

Visszeres a lábam. Úgy tudom, az orvosok nem ajánlják ilyen esetben a hormontartalmú fogamzásgátlókat. A hormonos spirál is a tiltott szerek közé tartozik? És az egykomponensű tabletta?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek is mind hormontartalmú fogamzásgátlók. Beszéld meg inkább egy nőgyógyásszal, hogy miként is védekezz, bár a legbiztosabban hormonmentes például az óvszer.
2009. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem minden esetben tilt el az orvos a foggátlóktól. megvizsgál, és aztán tud javasolni vmit. szóval mindenképp érdemesd lenne az orvossal konzuiltálni erről.
2009. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak azt használd amit a doki mondd, saját tapasztalat. Nagyon veszélyes lehet ilyenkor minden ami hormonos.
2009. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!