Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig tartanak a változó...

Meddig tartanak a változó kori hőhullámok? Vagy talán ez nem is az?

Figyelt kérdés

Kicsinál teljesen ebben a melegben. Mindig szerettem a nyarat, de ezekkel a hőhullámokkal olyan rosszullétek jönnek rám, hogy már azt mondtam inkább átfagyoskodom a telet mint ez.


Bár nem is tudom mi ez pontosan. Mert először poszt-covid tünetekkel jött elő 1,5 hónapig. Utána covid oltás után 3 hétre. De most már nincs egyik sem, mégis kinlódok vele már bő egy hete.


Viszont menstruációm sincs.


Első és második hullámban is voltam covidos, meg most tavasszal kaptam az oltást. Menstruációm egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt az elmúlt bő egy évben.

Sok helyről olvastam, hogy belezavar a hormonokba a betegség és az oltás is.


46 vagyok, tehát mindkettő esélyes. A változó kor és a covid is.



2021. júl. 12. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ezek már valóban a klimax jelei, akkor nem túl sok jóval biztatlak...


Én már kb. 12 éve nem menstruálok, és még mindig vannak hőhullámok. Persze nem gyakori és egész nap (mint az elején) , de pl. reggel szinte mindig...

2021. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53 éves koromban kezdődtek, kb 2 évig tartottak a hőhullámok. Nyáron kegyetlen volt, télen kibírható. 62 éves vagyok, évek óta nincsenek hőhullámaim. Nem szedtem semmi gyógyszert ellene. Elmúlt. Pfizer-t kaptam, egy kis karfájdalmon kívül más mellékhatása nem volt. De gondolom, ez egyéni.
2021. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek 72 évesen is voltak még, nekem is van, nyáron kegyetlen.
2021. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!