Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent citológiai leleten...

Mit jelent citológiai leleten a mechanikus hatás (IUD)?

Figyelt kérdés
LSIL mellett ez és gyulladás van bejelölve. Csak azt találtam az IUD-ról, hogy intrauterin fogamzásgátló eszköz. Nekem ilyen nincs, soha nem is volt. Akkor mi lehet?

2021. júl. 13. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez furán hangzik. Pontosan, hogy szól a leleted?
2021. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
LSIL (enyhe méhnyak elváltozás) mutatható ki, amit HPV okoz. Ez már nem az első ilyen lelet. Emellett gyulladás is be van jelölve a lapon, meg ez az IUD. A gyulladás már korábban is volt, de IUD még nem, és nem tudom, mit jelent. Csak pár hét múlva tudok visszamenni az orvoshoz.
2021. júl. 13. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti amit írtál. Hétköznapi nyelven "spirál"

Ha ilyened nincs, akkor adminisztrációs hiba.

Vagy azért kérdeztem a szöveg környezetet, hátha abból más derül ki.

2021. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy bízzon ezután az ember az egész lelet hitelességében...
2021. júl. 13. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen... Szerintem ez csak figyelmetlenség. De velem már többször elofordult, hogy az orvos teljes valotlansagot állított a leleten. Vagy az is, hogy nem tájékoztatott teljes körűen és később a leleten láttam, hogy mi a helyzet.
2021. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!