Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimkehely strandon,csúszdákn...

Intimkehely strandon,csúszdáknál beválhat? Ill. elnevezésükben van különbség?

Figyelt kérdés

Még sose használtam kelyhet, nyaralás előtt lesz mensim akkor szeretném "tesztelni" de nem tudom egy strandon mennyire bírná vagy célszerű e, esetleg elmozdulna?


Tamponnal szokott szivárogni néha ezért max gyengébb napokra időzítettem a strandot, de most ez nem opcio



A másik egy csomó nevük van pl.intimkehely,hölgykehely, menstruációs csesze, intimtölcser stb.


Van különbség vagy szimplán ki hogy hívja?

Valahol azt olvastam a hölgykehely "gagyibb" nem éri meg az intimkehely a jó.



2021. júl. 15. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A nevük lényegtelen, csak szinonima.


A kehely jó strandra akár sporthoz is, ha jól helyezed fel még erősebb napokon is tart 5-6 órát simán szivárgás nélkül.


Én már több, mint egy éve használok kelyhet és szerintem rizikós élesben strandon kezdeni. Nekem kellett néhány hónap mire ráéreztem hogyan kell helyesen felhelyezni, illetve probléma nélkül eltávolítani.

2021. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jo a kehely, de ne akkor akard eloszor tesztelni, amikor strandon, nyaralason vagy, mert eleg komoly “veres” balesetek tudnak lenni neha :D Persze nem mindenkinel, de en mar jartam ugy, hogy rosszul raktam fel, konkretan keresztbefordult es nyilvan a tartalma elkezdett folydogalni, de szerencsere eppen otthon voltam. De sokszor van az ugy, hogy nem nyilik ki rendesen, mert az elejen mindenki benazik, es az tud fajni, es ha pont nem vagy wc kozeleben, akkor az kellemetlen. Na meg nem egyszeru sokszor az elejen kivenni, betenni, kell egy kis rutin is, mielott uszni, sportolni, kirandulni mesz vele.


Alapbol eleg nehez megtalalni a megfelelot, lehet, hogy az elso kehely egyaltalan nem is fog bevalni, viszont ha sikerul, akkor ez egy szuper dolog tud lenni :) Mindenkeppen lepj be facebookon intimkelyhes csoportokba, mindenki nagyon segitokesz, ha van kerdesed+van egy csomo hasznos info, ami jol jon kehelyvalasztas elott.


Ha szivarog a tampon, akkor vagy nem jo a meret vagy az adott marka, amit hasznalsz, egyszeruen nem passzol hozzad. En anno kb az osszes meretu, markaju tampont kiprobaltam a piacon, csak az ob valt, a tobbi valahogy nem volt jo.

2021. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!