Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem bírja sokáig a...

Miért nem bírja sokáig a tamponom?

Figyelt kérdés

OB super tampont használok, de nagyon max 3 óra és megtelik. Alvásnál tampont és betétet is kell használnom az első 2-3 napban, de van, hogy ez sem elég. Mi lehet a probléma?

Előre köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 16. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Az a probléma, hogy nagyon vérzel. A hiba nem a tamponban van.
2021. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Erős a vérzésed. Nekem a kehely ebben sokat segített. Egy 2-es méretű kehely 2-3 tamponnyi kapacitású. Nem vagyok olyan szerencsés, hogy reggel berakom, este uritem (mert többen erről számolnak be) De sokat segít a komfort erzetemen, hogy nem 1-2 óránként rohangálok a WC-re. Én emelle is használok tisztasagit a biztonság kedvéért.

De nem árt kivizsgaltatni sem az erős vérzést. Mondjuk nekem nem találtak mögötte egészségügyi okot. Ilyen is lehet

2021. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
O.b. Super éjszakait próbáltad már?
2021. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Orvoshoz is fordulok.

Utolsó: Még nem, eddig nem is láttam olyat. De felkutatom, köszönöm.

2021. júl. 22. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok. Erre gondoltam. Szerintem többet bír. (Vagy esetleg a Super Plus méret)


[link]

2021. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!