Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyásom van mit tegyek?

Funna kérdése:

Folyásom van mit tegyek?

Figyelt kérdés
21éves vagyok lassan 5 éve párkapcsolatba élek és kb 10 éves korom óta fehér folyásom van de folyamatosan semmi viszketés vagy égő érzés nincs nem mondanám büdösnek de van illata lementem nőgyógyászhoz másfél éve azt mondta fertőzés így fel írt egy szájon át bevehető gyógyszert majd el telt pár hónap még mindig ugyan az volt fel írt kuppot és azt mondta hogy ennek segítenie kell hát semmi változás nem történt esetleg ezzel akkor együtt kell hogy éljek vagy valami gond lenne?
2021. júl. 16. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A folyás normális, hiszen így tisztulsz! Amíg nincs kellemetlen szaga és nem változik az állaga /színe addig teljesen rendben van.
2021. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a betadine kúp időnkénti alkalmazása szépen helyre teszi a dolgokat. Valamitől felborul a hüvelyflórád, legyengül az immunrendszered, elszaporodnak a bacik. Előfordul az ilyen, ezért árulják vény nélkül a beliema effectet meg a betadine kúpot, végig csinálod az egy hetes kezelést és szépen elmúlik hónapokra.
2021. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell tenned, a folyás normális, ha volt gond, akkor a gyógyszer remélhetően megoldotta. Évente menj el méhnyakrák szűrésre.
2021. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A folyas normalis, csak akkor nem, ha kellemetlen szaga van, furcsa szinu, stb.

Nogyogyaszhoz pedig evente kene menni.

2021. júl. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebb fehér folyás egy hónapban egyszer normális, ugyanis ez a peteérés jele.

Enyhébb folyás is normális, amíg nincs furcsa színe, állaga, szaga, stb. Én például könnyen felizgulok a dolgokra, akár utcán is, így pláne normális.

Nem valószínű, hogy van bármi bajod, de ha ideges vagy miatta menj el orvoshoz, nézésd meg magad.

2021. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!