Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Mit lehet tenni...

Mitől van ez? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Elég fiatal lány vagyok, 16 éves, még szűz vagyok, ha ez számít valamit, bár szerintem nem. Az a helyzet, hogy ez egy kicsit kellemetlen téma nekem, de muszáj valakitől megkérdezzem, mert anyukám előtt cikinek érzem, úgyhogy reménykedem, hogy innen valaki volt már ilyen helyzetben.

Szóval annyiról van szó, hogy eléggé büdös az altájam. Jobbanmondva, a fenekem. Tudom, hogy az senkinek sem virágillatú, de nekem a kelleténél kicsit büdösebb. Félrértés ne essék, nem vagyok igénytelen, napi kétszer zuhanyzom, rendesen megmosom tusfürdővel, szárazra törlöm, de ott, amint a zuhanyzóban hozzáérek és megszagolom a kezem, érzem azt a nem túl erős, de mégis jellegzetes "fenékszagot". Nem tudom, hogy ez normális e. Messziről nem érzem, csak ha a kezemmel hozzáérek és direktben. Ez normális? Kissé félek, mert nemrég lett barátom, és ha majd oda kerül a sor, akkor ez fogja eltaszítani.

Minden nagywc után törlöm törlőkendővel, megmosom napi 2x , de mégis érzem a kezemen. Ha a fiú majd közel hajol le mikor először leszünk együtt, valószínűleg ő is érezni fogja. Mit tehetnék? :(



2021. júl. 17. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. A szexnek is van “szaga” mindennek van,ami a testtel kapcsolatos, te is fogsz majd erezni 1-2 erdekesseget, az tuti :D

Ez van.

2021. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy nem a hüvelyed szagát érzed? A folyásnak van egy jellegzetes, de normális esetben nem túl erős szaga.
2021. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es, nem. A folyás "szagát" megismerem, az nem zavaró számomra. Ez fenék szag, jobban nem tudom sajnos kifejezni :( Remélem semmi komoly baj nincs, mert az étkezésem rendben van, a napi székelésem is. De hogy a rendes megmosástól se tűnjön el a szag...
2021. júl. 17. 10:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek van szaga ezzel annyira nem is lehet mit csinálni sajnos
2021. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nyár van, iszonyat meleg van, szerintem mostanában senki nem rózsaillatú 😇
2021. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

Persze 5ös, de a nyári rózsaillat teljesen más, mint az ánuszrózsa illat.


Ha leizzad az ember, akkor izzadtság szaga van bizonyos pontokon, nem pedig széklet szaga.

2021. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, jó, bizonyítottál a tényekkel, de akkor valamit írhatnál, hogy mit tehetnék? Ha ez szerinted annyira nem normális dolog. Én erről nem tehetek, mosakszok rendesen, de mégis.
2021. júl. 17. 13:47
 8/16 A kérdező kommentje:
Meg is jegyeztem, hogy konkrétan akkor érzem, amikor már megmostam jól tusfürdővel, elzártam a vizet és a kezemmel hozzáérek. Tehát tényleg nem értem. Mindenkinél így van?
2021. júl. 17. 13:48
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinél így van, a genitáliák nem rózsa illatúak.
2021. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem reális tényeket közöltem, azért lettem lenullázva? Vagy túl költői voltam?


De ez alapján az 5öst is lehuzhattátok volna. 🤷‍♀️ Ő se írt hasznosat.

2021. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!