Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova kell menni nőgyógyászhoz?

Hova kell menni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Nem magánhoz akarok menni hanem tb által, de nem tudom ez, hogy működik. Amelyik kórházhoz tartozom ilyenkor abba kell menni? Faluban élek 2 kórház van a közelemben de mikor hova kell menni bármilyen panasszal

2021. júl. 18. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét kórházba mehetsz csak időpontot kell kérni.
2021. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Időpont kell vagy mondjuk rákszűréshez nekem nem kellett hanem csak beültem és kivártam a sorom régebben.Most hogy van azt nem tudom főleg a korona mizéria miatt nem tudni.Oda telefonálsz és megkérdezed
2021. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Már a covid előtt is kellett időpontot foglalni, legfeljebb recept íráshoz nem. Azt meg már lehet telefon.

Ha időpontot kérsz, mehetsz bárhova, szabad orvos választás van.

2021. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az időpontos résznek érdemes utána nézni, itt ahol én lakom pl egyáltalán nincs időpontra még lehetőség sem. Ha vizsgálatra, ha csak egy receptért mész ugyan úgy ki kell várni a sorodat akkor is, ha 30-an ülnek előtted. Covid közben is ez volt a rendszer furcsamód, pedig azt hittem legalább arra az időre ez változni fog, de nem.
2021. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor felhívom holnap azt amelyik közelebb van hozzánk és kérek egy időpontot. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! :)
2021. júl. 18. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem egyforma. Ahová én járok, onnan elzavarták az időpont nélkül érkezőt, hiába nem voltak sokan.
2021. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk hatalmas is a fejetlenség miatta olyannak, aki pont beesne munkából még rendelési időben, de annyian ülnek előtte, hogy már nem fogadják. Egyszer láttam sírni egy nőt valami komoly problémával, annyit mondott neki az asszisztens, hogy ha nem ér ide időben, akkor menjen magánba, időpont nincs. Szégyen.
2021. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menjen magánba, persze, de a TB-t azt meg fizessük kötelezően..
2021. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!