Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha most fogok...

Mit csináljak ha most fogok először nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és azért kell nőgyógyászhoz mennem mert már több mint 3 hónapja nem jött meg

Mit fognak csinálni pontosan?

Anyukámat ugye kiküldik a vizsgálat alatt?

Borotválkozzak vagy nem kell?



2021. ápr. 18. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Ha szerencséd van akkor csak kifeszítik egy hideg fémkanál szerű cuccal a lyukat. Ha nincs szerencséd akkor kérdés nélkül betol egy még hidegebb ultrahangzselés ultrahangfejet. Nem fog fájni, de kellemetlen lesz és hideg.
2021. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell borotválkoznod.

Kikérdez a doki és megvizsgál.

Anyád sztem nem mehet be.

2021. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Fürödj meg alaposan, és ha tudsz, akkor menj szoknyában, mert úgy kevésbé kellemetlen, mikor átsétálsz a rendelőn.

Anyukádnak nem kell bemenni, ha te nem szeretnéd.

Borotválkozni nem fontos, ahogy neked jó.

A vizsgálat kézzel történik, próbáld ellazítani magad, úgy könnyebb.

Ne félj! Érthető, hogy izgulsz, de semmi baj nem lesz.

2021. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Én hosszított felsőbe szoktam menni, az a legpraktikusabb, és kevésbé kellemetlen. És én mindenképp borotválkoznék előtte, legalábbis nekem alap, és csak még kellemetlenebb lenne szőrösen teljesen kitárni a lábam. Anyud vírus helyzet nélkül sem mehet be, így meg pláne :)
2021. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ha eddig nem borotválkozott, akkor ne ezért kezdje. egy nőgyógyásznak pont mindegy 🙂
2021. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Ja azt nem írta hogy még sose borotválkozott, amin meglepődnék 16 évesen, de persze ha nem tette eddig, akkor természetesen nem kell :) Én úgy értelmeztem hogy emiatt külön frissen borotválkozzon e, arra írtam hogy én azt tenném :)
2021. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megborotválkozok, de nem elvárás.

Nekem az első alkalommal az is problémát jelentett, hogy hogyan kell a lábamat abba a fémbe tenni, elég r{hejes lehettem :D

2021. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászok jelentős része nem favorizálja a teljes szőrtelenítést - persze nem fog "beszólni", de pont ezért fölösleges a borotválkozás, ha egyébként a kérdező nem szokott.
2021. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. ápr. 19. 13:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Végül hogyan döntöttél? Lecsapod a szőrt?
2021. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!