Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után fél évvel ez még normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: Januárban hagytam abba a fog.gátló szedését. 7évig szedtem, kb 5 év után tartottam egy fél éves szünetet, majd újrakezdtem.

Az abbahagyás után minden hónapban megjött pár napos csúszásokkal,általában 32-33 napokra. Jelenleg 1 hetet késik (nem vagyok terhes). 2 napja barnázok,fájdogál a hasam , de nem vészes.

Lehetséges hogy fél év után jöjjön elő ilyen probléma? Tapasztalt már valaki ilyet? Nem értem ha eddig nem volt gond, hogy jöhet elő ez fél év után? :(

A válaszokat köszönöm.



2021. júl. 18. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos hasonlóan volt, lombik lett a vége, mert nem sikerült rendbe hozni a ciklusomat.

Remélhetőleg neked csak átmeneti állapot! Orvost mindenképpen keress fel.

2021. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez bármikor normális, ha egyetlen alkalommal fordul elő, az a baj, ha rendszeresen ilyen.
2021. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!