Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után ma,38. napra jött meg az első mensim. Ez normálisnak mondható így tabi után vagy túl hosszú ciklus? 3 évig szedtem előtte.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tablett után egész jó, hogy viszonylag ilyen hamar megjött. Sokan vannak, akik hónapokat várnak, mire lesz valami.

Nekem mikor abbahagytam akkor először 29, majd 30, aztán 28 napra jött meg, most meg itt vagyok a 39. napon, s még mindig semmi. Most próbáljuk meghozni ... remélem, minél előbb jön, mert akkor lehet újra akciózni! :)

2009. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tabi abbahagyása után 56napra jött meg,szoval a tied még szerintem teljesen normális.
2009. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú köszi,megnyugodtam:)

Ilyenkor akár következő hónapban lehetne is próbálkozni?

2009. ápr. 19. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
MINDENT BELE!!!!!!!!!! ;)
2009. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia én 10 évig szedtem Tri-regolt. 2008. aug-ban szedtem utoljára. Azt mondták jobb ha kiürül a szervezetemből. Szeptemberben 33 napra. októberben (21-én) 35 napra meg is jött a havim. November 7-én hasi uh-n voltam mivel rossz lett a májfunkcióm, erre mondta az orvos, hogy ürül a szervezetemből a gyógyszer, nincs baj. Nov 9-én voltunk együtt ekkor már gumi nélkül. Össze is jött a baba hál' istennek elsőre.

Azért írtam le mindent, hogy nyugi mindenkinek összejöhet csak úgy...

Mindenkinek kitartást és babát kívánok!

23 hetes kismama

2009. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!