Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruációm?

Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

2019 őszén jött meg utoljára a menstruációm, azóta semmi. Legelőször nyáron volt, tehát nem tartott sokáig. Nem tudom, hogy elmenjek-e orvoshoz, vagy ilyen korban ez még normális.

Lehet hogy ahhoz van köze, hogy viszonylag jól táplálkozom, és sportolok rendszeresen? {15}



2021. júl. 19. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó hogy így majdnem két év után eszedbe jutott. És akkor is egy anonim fórumon érdeklődsz, ahelyett hogy mondjuk megbeszélnéd a szüleiddel és meglátognátok vele egy orvost.
2021. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Az hogy viszonylag jól táplálkozol mit jelent pontosan? Eszel eleget? Mert a tápanyaghiánytól és a túlzásba vitt sporttól simán lehet, hogy nem jön meg. Persze más oka is lehet, de ezt csak az orvos tudja megmondani, én azt javaslom, hogy keress fel egy nőgyógyászt. Semmiképpen ne ess kétségbe, mert nagyon fiatal vagy még, valószínűleg semmi gond nincs :)

2021. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen beszéltem velük. Mondták, hogy ilyen korban még nem mindig áll be pontosan, és teljesen normális, ha egy ideig nem jön meg. Kíváncsi vagyok, hogy esetleg valakinek volt-e már ilyen, ha igen, akkor mitől, és hogy biztonságos-e.
2021. júl. 19. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egy ideig nem jön meg vagy az hogy majdnem két évig nem jön meg, az azért nem ugyanaz.
2021. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát odafigyelek az étkezésre, például péksütiket már egyáltalán nem eszem. Szoktam számolgatni a kalóriákat is, és inkább az alacsony kalóriatartalmú ételeket eszem.

De mindenképp felkeresünk egy nőgyógyászt, hogy azért tudjuk, hogy mi a helyzet.

Köszönöm a válaszokat:)

2021. júl. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!