Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Egyre jobban...

Ez normális? Egyre jobban aggódom.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet picit hosszú lesz, de megpróbálom összeszedni a gondolataim. 2 éve szedek fogamzásgátlót. Az első 3 hónapban jelentkezett barnázás, ami ugye akkor még teljesen normálisnak számított. Mostanában viszont ismét barnázok nagyjából 1 héttel a menstruáció előtt. Sokszor előjött hüvelygomba is, arra találtam vitamint, és már nincs vele gond, de többnyire emellé is társult barnázás. A barátnőim azt mondták, hogy ez nem baj, hiszen csak az előző vérzésből maradt vér távozik, ami szerintem butaság. Már szedek Nodidát, tőzegáfonyát is, hogy rendben legyen ott lent minden, és a múlt hónapban rendben is volt, de most 9. napja kezdtem el az új levelet, és kb 2-3 napja elég erős barnázásom van.😞 Félek, hogy mivan, hogyha nagy baj van, viszomt csak augusztusra kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Tudom, hogy sok ilyen kérdés van itt, de a legtöbb terhes hölgyeket érint és nekik progeszteronhiányt mondtak, nekem meg elég csekély az esélye, hogy az lennék. Aki járt már így, az elmesélné, hogy mi volt ez neki? Nem érzek fájdalmat meg semmit, egyedül ez a barnázás az, ami tényleg idegesít.
2021. júl. 20. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló nem megfelelő számodra. Váltani kell.
2021. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik gyerek gyógyszer kell. Lehet kevés a hatóanyag már neked.
2021. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként lassan abba akarom hagyni, mert úgy tudom, 2 évente érdemes szüneteltetni. Most novemberben lesz két éve, hogy szedem.😕
2021. júl. 20. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a gyerek szó nem tudom hogy került oda 🤔
2021. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy hívom, hogy babagyógyszer, szóval nekem nem volt fura😂😂😂
2021. júl. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!