Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átestem egy abortuszon 6...

Átestem egy abortuszon 6 hete, most jött meg a műtét utáni vérzés óta először,viszont nincs meg annyira sőt csak nagyon picit ez normális? Vissza fog ez állni? Picit görcsölök is mind egy átlagos mensinel csak aggódom,remelem ez normális

Figyelt kérdés
Remélem minden rendben, 1 hét múlva megyek vissza kontrollra az abortusz miatt

2021. márc. 17. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bajod lenne, azért ez nagyon megzavarja a belső egsensulyod meg a ciklusod is. Majd egy hét múlva ha mész, jelezd ezt az orvosodnak, biztos van rá magyarázat. De szerintem csak még regenerálódás nyugi.
2021. márc. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem átlagosan nagyon erős görcseim vannak, de a műtét utáni első mensinél semmi nem volt. Egyszercsak látom, hogy kicsi alvadt véres folyásom van, majd utána kicsit kevesebb vérzéssel, de megjött. Ez a következő havira visszaállt
2021. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!