Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a vaginám és fenekem...

Viszket a vaginám és fenekem is, ugyan úgy a kutyámnak is, mitől van?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék elmenni orvos, és minden féle képpen elkerülném, mivel a nő gyógyászhoz anya is kéne, és sok dolga van, nem akarom bele keverni. Szóval kérlek, ha válaszolsz, ne mond, hogy menjek el, mivel ez lenne a legegyszerűbb, de ezért is kérdezem itt, hátha van más mód, hogy megtudjam mi bajom van.


Már egy hete viszket lent teljesen minden, és elvileg halszaga is van, a kutyámmal alszok, és azt vettem észre, hogy ő is viszket 3szor is át néztem, de rajta nem láttam semmit.



2021. júl. 22. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Férgesek vagytok, tipikus jele. Kezeltesd magad és a kutyát is. Mintavétel és féreghajtó. Keresd fel holnap a házidokit, majd ő intézkedik, na meg az állatorvost. Miután az első adagot megkaptátok teljes fertőtlenítő takarítás és a második adag után is. Textíliák 60°-on mosása, domestossal való felmosás, lemosás, alapos porszívózás stb.
2021. júl. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez biztos? Mármint mikor még nem viszketett annyira akkor mondtam a nővéremnek, de ő azt mondta, hogy ne legyek hülye és nem vagyok férges, pedig ez bennem is felmerült.


Ő sem szeretné anyát bele keverni, ezért még akkor megnézte és azt mondta semmi bajom (a nővérem gyógyszerészetit végzett azaz ugyan úgy tanulta a betegségeket és a megoldásátrá ezért hiszek neki).


Nem lehet esetleg valami más? Nem tudom, talán valami seb ami viszket mivel gyógyul?

2021. júl. 22. 01:44
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 neki nem a segge viszket, de folyton a fülét vakarja
2021. júl. 22. 01:45
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

A kutyádnak ehhez semmi köze!

Kevert fertőzésed van, a viszketés gomba, a halszag bakteriális fertőzésre utal. Mivel regisztráltál az oldalon elmúltál 16 éves.. Felhívod a helyi nőgyógyászati rendelőt kérsz időpontot, elmész, és a felírt gyógyszert a nővéred kifizeti. Anyádat ezzel kihagytad belőle, bár nem értem, hogy ez miért fontos..

2021. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mantis religiosa ***** válasza:
100%

A halszagú punci bakteriális fertőzés jele. Ahogy előttem írták, nővéred segítségével meg tudod oldani.


Ami a kutyát illeti, őt is sürgősen vigyétek el állatorvoshoz! A fülvakarás utalhat toklászra is, amit mindenképpen szakembernek kell eltávolítani, anélkül hiába kezelitek bármivel.

2021. júl. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha sikerült kikúralni magad, sürgősen szokj lena kutyával alvásról, meg ne nyalogasd a kutyát, ne nyalasd vele az arcodat meg még ki tudja midet.
2021. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. júl. 22. 10:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg első körben a Canesten krémet, ha az nem segít, akkor sajnos muszáj lesz orvoshoz menni, mert végig próbálgathatod az összes vény nélküli dolgot, nem fogod tudni, hogy mi pontosan a bajod.
2021. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt minden féle képpen, nekünk is ez az első most, és ha ez még hosszas lesz akkor megyünk orvoshoz, mivel még annyira nem viszket durván, hogy nem birnám ki.
2021. júl. 22. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!